Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba előtti barátokkal tartját...

Baba előtti barátokkal tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Miután megszületett a babám, egyszer jöttek át a barátaim, azóta kb semmi. Mintha nem is léteznék. Másnál is így volt?

2016. márc. 13. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk igazi barátaink vannak így nem történt ilyen. Elég gyakran találkozunk.
2016. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Mikor terhes lettem az ősszes barátom eltünt,annyira hogy ma már csak köszönünk egymàsnak...De,ennek màr 5éve még szerencse hogy a párom a barátom is egyben meg van egy szuper hugom.Azota szánom csak ôket hogy enyire magamra hagytak...
2016. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem egy nagyon kedves barátnőm szült nem rég kisbabát. Nagyon sajnálom de szép lassan eltávolodttunk egymástól. Én éltem tovább azt az életett amit elötte ő is, viszont ő csak a baba és a házimunka körüli teendökkel van/volt elfoglalva. Egy idő után már nem volt közös pont, más írányba mentünk. Őt 22 évesen az tette boldogá, engem a tanulás és utazás.
2016. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Persze. Akkor se szakadt meg, amikor náluk jött a gyerek, és most se hogy nálunk. Gyerektelen barátainkkal is ugyanúgy találkozunk. 31N
2016. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

nem sajnos, a barátaim külföldre költöztek :( egy ideig mindig találkoztunk mikor hazajöttek, sőt még olyan is volt, hogy egyeztettek, hogy egyszerre jöjjenek, de ezek idővel elkoptak :(

egy barátnőm maradt itt a társaságból, ők úgy 10 éve próbálkoznak babával sikertelenül. megértettem, hogy fáj neki látni a gyerekemet ebben a helyzetben, így csak fb-on beszélgetünk, gyerektől független dolgokról :(

2016. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy megmaradtak. Miért kéne nekik átjönni hozzád? Mehetsz Te is. Apa otthon marad a gyerekkel és kész. Gondolod, hogy nekik kéne hozzád igazodni?
2016. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Igen. De ritkábban találkozunk, más az életstílusunk.
2016. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem azért, mert gyerekem lett. 8 éves a nagyfiam, a korábbi barátaim mind vagy külföldön laknak már, vagy távoli városban, és egyszerűen elkoptunk egymás mellől, pedig a fiam születése után még évekig összejártunk, függetlenül attól, hogy nekik azóta sincs még gyerekük.

Idő közben lettek új barátaim is, mondjuk javarészt ők sem családosak, csak közben tanultam is, meg váltottam munkahelyet is, így tettem szert pár új ismeretségre, amiből barátságok is lettek. Velük tartom a kapcsolatot, pedig azóta lett még egy kisfiam.

2016. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Van akikkel igen és van akik szépen lassan koptak ki (van aki pl azért mert nekik nem jön össze vagy olyan aki nem érti meg hogy már nincs se időm se igényem partymixeket végighallgatni mint régen stb., stb., mert más életszakaszba kerültem.
2016. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tartom ugyanúgy a kapcsolatot velük, sőt nem is lettek új barátaink a fiunk révén. Ismerősi kör bővült, de barátokat nem szereztünk. A régi barátok viszont ugyanúgy részesei az életünknek. Mondjuk egy hónapos volt a fiunk, amikor már aludtak itt barátnők szépen felváltva, aztán szilveszterkor három hónapos volt a fiunk, férjem dolgozott, és nálunk volt a szilveszteri buli barátnőkkel, de a férjem barátai is jönnek sörözni, beszélgetni. Mi tudatosan figyeltünk rá, hogy ne vesszenek el a barátok, de ők is ragaszkodóak voltak, szerintem ha akartuk volna, sem tudtuk volna "elhagyni" őket.
2016. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!