Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Repülés 13 hónapossal. Mit...

Repülés 13 hónapossal. Mit vinnél az útra?

Figyelt kérdés

24oras repülő ut var rank 13honapos kisfiammal másfél hét múlva.

Te hany pelenkát vinnél? Milyen játékokat ajanlasz-ami leköti, de más utasokat nem zavar?

Milyen nassolni valókat vinnél?

Hany valto ruhát vinnél?


Persze meg van mar at elképzelésem, de kíváncsi vagyok más hogy csinalna.

Bármilyen további tippet szívesen fogadok,

Előre is köszi



2016. márc. 14. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy ekkora gyereket képtelenség lekotni ilyen hosszú úton. ..

Pelenkát annyit vigyél, amennyit egy átlagos napon elhasznaltok, plusz tegyél még hozza 3 extrát. Valtoruhat nem vinnék a gépre, nassolni valót amit szeret.

Te ismered a gyerekedet, te tudod, hogy mit szeret, mi tudja lekotni.

2016. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
24 órás repülőút létezik? Elég erősen hiszem, hogy nem! Hova mentek? A Holdra? Egy 13 hónapos gyerekkel maximum 4-5 órás repülőútra mennék, de az is necces. Ordítani fog ezerrel és kínszenvedés lesz neki az egész! Kiküszöbölhetetlen, hogy másokat ne zavarjon.
2016. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ausztráliába megyünk, 2 átszállással.

Miért gondolod hogy végig orditana?

2016. márc. 14. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem vigyel: 8 db pelenkat, 2 valtoruhat, pelenkazo alatetet, dvd-keszuleket neki valo filmmel, kisvakond pl. babanak valo fulhallgatoval, (vagy anelkul) szivacsot, amin kenyelmesebben tud aludni. (en vittem meg felfujhatot is, valahol szolnak erte, valahol nem) De ha atszalltok, akkor plane vigyetek felfujhato kisagyat. Illetve, hatha lesz egy szabad szek melletted. Csak ugy az ulesen kenyelmetlen aludni. Vigyel neki nasit, amit szeret (kukoricapehely, banan). Vidd korbe sokszor a gepen, ha ebren van, probaljatok ki a vecet, toroljetek ata tukrot, a csapokat probaljatok ki stb. Jatekok: kedvenc konyv, kedvenc jatek. Illetve cserelgessetek a gyereket, ha nem egyedul mesz. Sok sikert!
2016. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Termeszetesen nejlon zacskot a kakis ruhaknak, tisztitokendot, de ez alap... Cumit, tobbet is, cumirogzitovel. Csip csip csoka, kerekecske gombocska, rajzolas, testreszek megnevezese, (konyv: Anya, Tanits engem) 13 honaposaknak kitalalt jatekok, erdemes ranezni. Elemes jatekba potelemeket, (24 ora utazas!!!) Most igy hirtelen nem jut mas eszembe.
2016. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) ezek nagyon jo ötletek
2016. márc. 14. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is Ausztráliába mentünk igaz a fiúnk akkor már 16 hónapos volt. Úgy terveztük, hogy az indulás az esti időben legyen. Indulás előtt nagyon le lett fárasztva, míg én pakoltam az apukája játszott vele, fogócskázott. Illetve, délután nem tettük le aludni. Ahogy a reptérre értünk ott élvezte a nagy tereket ott is szaladgált. Amint felültünk a repülőre és elindultunk szinte el is aludt. Mi 1 átszállással mentünk. Dubaiban szálltunk át. Teljesen végig aludta az utat. Leszállás előtt ébresztettük fel. Dubaiban volt majdnem 10 óra várakozási idő. Ott kicsit nyűgös volt. De rengeteg mesét nézett, játszottunk vele, nézelődtünk, a repülőket néztünk, ettünk. Majd mikor megint repülőre szálltunk egy kis ideig mesét nézett, az ablakon bámult kifelé. Majd ismét elaludt. Mivel nem aludta végig az utat, mikor felébred elkezdett sétálni a repülőn, ahol találkozott egy japán kislánnyal és vele játszott, a hátra lévő idő nagy részében. Rosszabbra számítottam, azt hittem, rosszul fogja viselni az utat.

Nekünk összesen 38 óra volt Bécstől-Sydneyig.

Amit vittem az útra: rágcsálnivaló, tabletre mesék és játékok, 2 válóruha, kisautó, és egy maci. Egyedül a tabot használta illetve 1 váltás ruhát.

2016. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!


Nekünk mind két átszállás csak két oras lesz, ami sztem pont jó, nem túl hosszú, de egy kis változatosság ;)

2016. márc. 17. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!