Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol fürdetitek/fürdettétek az...

Hol fürdetitek/fürdettétek az újszülött babát?

Figyelt kérdés
Szobában,ahol alszik,fürdőszobában?Nem tudom,hogyan lenne a legoptimálisabb...
2016. márc. 16. 11:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Fürdőszobában, felfűthető.
2016. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Fürdőben,ami kellemesen melegre fel volt fűtve.
2016. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Fürdőszobában fürdettük őket, a kiskád "tele" vízzel (ötödéig se volt) túl nehéz ahhoz hogy ide-oda cipeljük, még kiönteni is szívás volt.
2016. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
először a hálószobájában hősugárzóval (kertes ház). jól be is penészesedtünk, fel kellett szedni és újra parkettázni. Azóta a fürdőben fürdetjük, elég kicsi, panel méretű fürdőnk van, de épp befér keresztbe a kis kád az álvánnyal. Bemászom alatta, én állok belül és mosdatom, a férjem meg tartja...ha kész vagyunk rögtön törcsibe csavarja a mosógépen és rongyol be vele a szobába. 1,5 éves most, most már nyilván a nagykádban fürdik, de ugyanúgy a szobájában öltöztetjük
2016. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hol törölgettétek meg?A fürdetés megoldható a fürdőben,de a pelenkázó a szobában fér csak el.Gondolom nem jó ötlet cipelgetni vizesen a babát,főleg úgy,hogy a hálóban nincs olyan hőmérséklet.
2016. márc. 16. 11:54
 6/23 Bella169 ***** válasza:
Mivel a fürdőnka nagyon pici és amúgy is a konyha a legmelegebb így a konyhában fürdetünk. Az asztalra vettem viaszos vászon teritőt. Arra teszem napközben a rendes teritőt. Este meg leveszem és asztalra teszem a kiskádat. Fa asztalunk van ezért kell a viaszos vászon rá hogy ne ázzon szét.
2016. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mi panelban laktunk, es a szobaban furdettuk, mert a furdoben nem fertunk el. Esetleg egy merev pelenkazolappal a mosdo, vagy a mosogep tetejen sem tudjatok megoldani? Mi kesobb igy csinaltuk.
2016. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Fürdőszobában a kádban.
2016. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Lakástól függ. nekünk 5 m-es belmagasságú polgári lakásunk van, a nappali fűthető megfelelően, így itt fürdetünk. Itt van megfelelő magasságú asztal is. A fürdőszoba is jól fűthető lenne, de a kád nem fér el rendesen a mosógépen, vagyis ketten nem férünk oda köré, így az nem optimális.


2 hetes a babánk.

2016. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A fürdőben fürdettem kiskádban. A hátam mögött a mosógép tetejére terítettem a törölközőt, bebugyoláltam, és bevittem a szobájába, a pelenkázóasztalra.

22 foknál melegebb sose volt az őszi gyerekeimnek, de nem fagytak meg.

2016. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!