Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ákos vagy Botond név szebb...

Ákos vagy Botond név szebb szerintetek ehhez a vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Párommal nem jutunk közös nevezőre... Vezetékneve : Brada


Mindenkepp magyar név jöhet szóba.Esetleg vezetéknévhez passzoló más keresztnév ötlete van valakinek? Köszi!


2016. márc. 16. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Ákos név jobban tetszik, de szerintem ehhez a vezetéknévhez is eleve ez passzol jobban.

De ez az én véleményem.:)

2016. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is az Ákos
2016. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom, szerintem is az Ákos illik jobban. Ha magyar nevet szeretnétek, ehhez a vezetéknévhez szóba jöhet pl. Zétény, Attila.
2016. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ákos
2016. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Ákos
2016. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Brada Ákos :)

Brada Botond kicsit furcsa... sok a b és d :)

2016. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem illik hozzá. Az Ákos a kezdőhang miatt, a Botonddal meg durva a hangzása. Inkább e vagy i betűs neveket keresnék. Brada Levente mondjuk, de fáradt vagyok jobbat írni.
2016. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Brada Botond szerintem tök jó!

Csongor v Zsombor szerintem jó lenne.

2016. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ezek közül Ákos jobban illik, Botond is szép név, de azzal viccesen alliterál, de igen, mondjuk az "A" és az "Á" találkozása is furcsa kicsit a két név elejének ill. végének találkozásánál, de az Ákossal végülis nem zavaró, míg a Botondnál nagyon túúúlzottan alliterál nekem. Szóval szerintem Ákos e közül a kettő közül. Próbálom kimondani egybe, hát végülis szépen hangzik. Csak egy lehelletnyit nehézkes a kiejtése Ákossal, de szerintem végülis nem rossz. Az Ákos egyébként is nagyon szép név szerintem, jó választás.
2016. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A Brada Ákos nekem is nagyon AÁ egybe- úgy összefolyik.

A Botond meg nagyon kemény hangzású.

Brada Máté, Brada Bence, Brada Benedek tetszene, esetleg Bátor, Vilmos, Vince

:)

2016. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!