Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek van nagyobb eselye a...

Kinek van nagyobb eselye a gyermek felugyeleti jogahoz?

Figyelt kérdés
Van egy masfel eves lanyom eddig a volt parom szuleivel es occseivel laktunk mer nem hajlott arra hogy elkoltozzunk mer a volt parom apja ritkan ivott de akkor kiabalt tordelt mindenkiben kotozkodott volt parom occse rendorsegi ugyekbe keveredik allandoan es nem akartam a kislanyt igy nevelni .most birosagra adtuk az elhejezest a targyalasig kethetes felugyeleti papirt irtunk gyamugyon ami mar lejart. Most hejzet a kovetkezo: nekem van munkahejem ahol lakok sajat hazreszem ugyvedem a kislanyt el tudom latni mindene megvan nalam is a kornyezet tanulmany megfelelo. Parom az anyja neven levo onkormanyzati lakasban lakik amin lakber tartozas van a villanyuk gazuk feltoltos szinten tartozas miatt . Az ottani gyamugyes ojan szinten oket partolja h epp azt nem mondja mondjak le a lanyomrol. Ammennyire tudnak mindenki elott mocskolnak hogy en nem torodok eleget a lannyal rossz anya vagyok stb. Azt szeretnem kerdezni igy kinek van nagyobb eseje az alabbiak alapjan.. ja es a kislany az apja lakcimen van egyenlore. Ezek alapjan anyanak vagy apanak van nagyobb eseje ?ja es akinel ideiglenesen hejezik el vegleg is annal fogjak majd ?
2016. márc. 28. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Magyarország anyapárti, és ha nincs gond az anyával, akkor az anyja lesz a gyermek gyámja. Én ezért nem aggódnék.

Még valamit. Ugye tudod, hogy a magyar ABC-ben van olyan betű, hogy LY ?? Használd mert a helyesírásod borzalmas.

A rossz helyesírás sokszor az illető butaságát jelképezi.

2016. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindenki volt jó tanuló és tud helyesen írni.

De az igaz, ha van munkád, nem iszol, drogozol, qrvalkodsz, van tetõ a fejetek felett, rendesen ellátod, szereted a kislànyt, akkor az anyànál marad, pláne hogy még picike.

2016. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem olvassák el ezt az írást,akkor inkább neked fogják ítélni a gyereket.
2016. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt fájdalmas volt olvasni! miért nem figyelsz oda az írásodra? tudod, az a sok sok piros hullámos vonal azért jelenik meg mert helytelenül írod! tényleg bennem felmerül, hogy aki az írására ennyire igénytelen, az milyen az életben?


egyébként egyáltalán nem ezek döntenek gyermekelhelyezésben, pl. szóba se kerül, hogy apuka testvérének milyen ügyei vannak... de még az se számít, hogy miért feltöltős a villanyóra...


nekem teljesen rendezett családom volt gyerekkoromban, tanult emberek a szüleim, mégis apukámhoz kerültem, tesóm meg anyukánkhoz. van ilyen is, de tény, hogy inkább anyapárti a bíróság

2016. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez kamu.Lassan vége a tavaszi szünetnek,mehetsz vissza TANULNI!
2016. márc. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!