Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok a hajatokkal,...

Mit csináltok a hajatokkal, hogy ne zavarjon babázásközben?

Figyelt kérdés
A lófarkat már unom levágatni meg nem igazán szeretném, de a fiam sokszor megtalálja ha ki van engedve és engem is zavar olyankor ha vele foglalkozom.
2016. márc. 31. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Bővebben mit lehetne tenni vele,mint amiket írtál?

Kontyba teheted még fánkkal,de akkor meg hátradőlni se tudsz.

2016. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Összefogom, mi mást tehetnék?!
2016. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is lófarokba kötöm. Levágatni nem fogom, a konty meg zavar, ahogy az 1-es is írta, nem tudok hátradőlni, feküdni úgy.

Fond be esetleg.

2016. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én tűrök.:)) a gumik megtörik a hajam, a konty meg nekem túlzottan könyvtáros nénis.:)
2016. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pl tincsenként besodrod és minicsattal feltűzöd vagy a neten szamos egyéb lofarok ötlet van, be is fonhatod, a puha gumik pl szilikon nem kárositja de en pl szövetgumikat hasznalok(nem tudom a nevét sajna) csatok kozul sokaig tetszettek az üveg fenyvisszaverősek mert pl ellensulyozná h nem hordok fulbevalot, csak mindig eltűnnek.

Ha talalok kepet linkelek

2016. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg valamiert uj divat a kocos haj azok között is szétnézhetsz ha inyedre vall, csak aki nem érti a divatot pl utcàn minden járokelő annak lehet egy véleménye egy ilyen hajrol hiáby csinálták orakon át...

[link]

2016. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most nem olyan hosszú, de növesztem. Egyelőre állig ér, ezt még összefogni sem lehet, de már húzható hosszúságú :D Nem csinálok vele semmit, csak próbálom megmenteni a fiamtól :D

A nagyfiamnál, mikor pici volt, hosszú hajam volt. Általában csak hátul összefogtam reggelente, de ha kicsit több időm volt, akkor befontam, vagy kontyot csináltam (de olyat, hogy ne nyomja a fejem, szóval vagy magasan, vagy nagyon lent), meg sokszor csak feltűztem hullámcsattal. Ja, meg most szoktam olyat is, hogy kendővel hátrafogom, na így nem lehet hozzáférni olyan könnyen. Hátránya, hogy kendő alatt hamar bezsírosodik a hajam.

2016. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Összefogom valahogy. Gumival, csattal, kontyba, stb. És van hajpántom is.
2016. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!