Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló, dolgozó anyukák,...

Egyedülálló, dolgozó anyukák, hogyan telik egy napotok hétköznap és milyen a hétvége? Mi a menetrend?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
off de érdekel
2016. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia én már nem vagyok egyedülálló,de 4 évig egyedül neveltem a fiam,másfél évvel ez előttig!Dolgoztam mellette,sokat túlóráztam hogy el tudjam tartani magunkat. Apuka hol küldött gyerek tartást, hol nem. Az a része volt a legnehezebb hogy oldjam meg a gyereket amíg dolgozok. Szüleim messze laktak,a másik nagymama segített, vagy a szomszéd aki éppen rá ért. Nem tudom mire vagy kíváncsi pontosan,én nem éltem meg borzalmas dologként. Jól elvoltunk :)
2016. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. A logisztikára gondolok, hogyan szervezted meg egyedül a napokat. A praktikus dolgokat. Pl. kelés, ovi, suli, munka, gyerek, bevásárlás, főzés, mosás, netán szabadidős programok...
2016. ápr. 8. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Baromi jó munkahelyem van. Nap közben szinte mindig be tudok vásárolni, illetve általában van heti 1 szabad napom, vagyis csak 4 napot kell dolgoznom.

Egyik héten 2 délután viszi el az apja, általában 17-20 óra között. Olyankor magammal foglalkozom. Filmezek, vásárolok, mikor mi.

Minden második heten egy délután és egy péntek délutántól szombat délutánig van ott. Olyankor mondjuk moziba megyek, vagy barátokkal találkozom.

Heti 2x viszem fejlesztő tornára, egyszer balettra. A többi napon pl. ovis barátokkal megyünk játszótérre. Hétvégén kerti munka, takarítás, mellette kirándulás, gyerekes barátokkal találkozás.

Hétköznap nem főzök, maximum vcsorara pl egy tonhalas tésztát.

2016. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!