Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miréna spirálnak tényleg...

Miréna spirálnak tényleg megszűnt a garanciája?

Figyelt kérdés

1 helyen olvastam a neten, hogy 2016. februártól megszünteti a garanciát a gyártó.

Tényleg így van? Rakatott fel valaki az utóbbi 2 hónapban? És mennyit adnak vissza, ha nem válik be?

És egyébként mi a véleményetek róla?

Nuvaring helyett szeretném, de félek, kidobott pénz lenne az a 75ezer. És azért az nem kevés...


2016. ápr. 12. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam ilyet, hogy vissza adnának pénzt, ha nem válik be.... Az egyetlen dolog ebben az esetben, ami pénzzel kapcsolatos, az az, hogy miután ellenőrzött vedekezesrol van szó, az abortusz ingyenes
2016. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig van garanciája a Mirena spirálnak. Nem teljes összeget, de visszaadnak valamennyit, ha nem bírja a szervezet, és 6 hónapon belül le kell venni. Persze a felhelyezésnél az orvos tölti ki a garancialevelet, és levétel esetén a levett spirált is vinni kell.
2016. ápr. 12. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Èn most kèrdeztem,azt mondták van rá garancia. Nem sok de ha nem válik be az is jól jön. Èn fèlek felrakatni
2016. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75-ért meg ne vedd. Szabadáras, keress másik patikát.
2016. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most "rendeltem" meg egy gyógyszerész baráttól 45 ezerért. Ez szerintem a legolcsóbb ár, max. 1-2 ezerrel lehet olcsóbb.

Én is hallottam valamit a garanciáról, de annyira nem néztem utána. Én inkább attól félek most,hogy hízni fogok tőle. Barátnőm hízott. Én meg pont azon vagyok,hogy a 2. gyerek utáni felesleget ledolgozzam!

2016. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj, a 75 nem a spirál ára. Az 44.500 (tegnap kérdeztem egy patikában), de egyszer 13.000 a magándoki, hogy felteszi. És ha valami nem ok, nyilván hozzá megyek, tehát az sem ingyen van, hogy leveszi.

Úgy jön ki a 70 körüli összeg.

2016. ápr. 12. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!