Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van 30kgs gyerekre pelenka?...

Van 30kgs gyerekre pelenka? Se a gyerek se én nem bírjuk már a hasmenést.

Figyelt kérdés
Annyira megy a hasa a fiamnak, hogy esélye sincs kiérni a wcre. Már a nyári ruhakészlet is kifogyott... Kidől a mosógép is lassan annyit megy éjjel óta... Smekta és probitikum megy, iszik, piritóst eszik, doki látta.
2016. ápr. 15. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

persze, hogy van... de kérdés, hogy kell-e, szabad-e egy ekkora gyerekre ráadni úgy, hogy ne gázolj bele a lelkébe...

én előbb készíteném inkább az ágya mellé a bilit, minthogy belenkázzam...

vagy pedig csupesz fenékkel hagyném, alá törölköző, és ha nem ér al a klozettig, ha futni kell, hát nem ér el.


smecta és probiotikum mellett lassan vége lesz, nyugi!

2016. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Éjjel 11óta megy, ez még messze van a végétől. Már sír, hogy se gatya se ágynemű se semmi. Az előbb az ágyról leszállva... Sajna már folyik...
2016. ápr. 15. 11:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, gyógyszertárban vettem régebben felnőtt pelenkát, az is jó lehet, kifejezetten inkontinens betegeknek gyártják, igaz, nem gyerekeknek,de annyival nem nagyobb a legkisebb méret, hogy ne legyen jó néhány napig. A gyereket nem alázza meg jobban a pelenka, mint az, hogy már felkelni sem mer, én ezzel nem értek egyet. Pelusban legalább nyugodtan játszhatna amíg beteg addig is. Így esélye sincs.
2016. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Meg alhatna. Mert max marha büdi, de száraz. Ha három órát aludtunk az éjjel sokat mondok.


A lelke: anya, már megint bekakiltam. Szerintem hétévesen ez nagyobb törés, mint két nap "betét" a gatyába.

2016. ápr. 15. 11:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Szegénykém, jobbulást neki.


Gyógyszertárban darabra is kapsz rávaló pelenkát ha jól tudom

2016. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A DM,Rossmann is árul,pyjama pant-s a neve.A 9 db-os 2000 ft.2 méretben van,az M-es olyan huszonkiló végéig jó,az L-es olyan 40-45 kilóig.

Nem pont így néz ki,de ilyesmi. [link]

2016. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ilyen hasmenessel ne pelenkat keress hanem orvost! mi multheten jottunk ki a korhazbol a masfel eves fiammal. detto igy ment a hasa kiszarat szegeny reggelre. virust kapott el!


ilyen jellegu hasmenes sosem normalis. lehet rota is. szoval orvos!!

2016. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm az aggódást. Reggel, ahogy magunkhoz tértünk már az orvosnál voltunk. Tegnap a mamával összeevett minden szart, olyat is, ami megfosat. Kapja az erősebb gyomorfertőtlenítőt(bolus), szenet, azóta sűrűsödik a széklete.


Elő van jegyezve kisműtétre kedden, ezért családi érdek, hogy helyre jöjjön. Nem az első hasmenése, rotája is volt, enyhén. De most nehezen kezeljük, az előzmények miatt. Lelkileg viseli meg jobban, minket, mégezis.

2016. ápr. 15. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:

jaj ertem :( akkor bocsanat.

kivanok jobbulast! kitartas!

2016. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Probáltátok a TENA pelenkát
2017. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!