Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18éves lány vagyok a barátom...

18éves lány vagyok a barátom 35éves, jó a kapcsolatunk, de van egy gyereke, tanácsokat szeretnék?

Figyelt kérdés
1,5éve együtt vagyok a barátommal,neki van egy 9éves lánya,a lány anyja meghalt.Eddig a csajszi a barátom szüleinél volt,de ő azt mondja,hogy magához szeretné venni a kislányt,eddig egyszer sem találkoztam vele mert a nagyszülők 300km-re laknak.Én nagyon szeretem őt,de nem tudom,hogy állnèk hozzá,hisz még fiatal vagyok,és azért gyereket nevelni..szerintetek ilyen helyzetben mit lehet tenni? Félek attól is ha babánk lesz,őt jobban fogom szeretni..tanácsok? :(

2016. ápr. 18. 23:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
83%

Ha valoban törődékeny apa lenne, eddig sem lett volna nagyszülőknél a lánya, szóval valószínűsíthető, hogy potanyát lát benned. Egy 18 évesben...esetleg eltart téged? Vagy a tanulmányaidban legalább támogat?

Mindenesetre érdekes ez az egész.

2016. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább azon gondolkodnék el, hogy egy 35 éves "édesapa" eddig miért nem maga nevelte a gyermekét. Nem terveznék ilyen férfivel közös gyermeket.
2016. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Szóval a faszi 33 évesen 16 éves csajok után caplatott? Na, szép. Ilyennek én nem szülnék gyereket, pláne azok után, hogy a saját lányát 300 km-re a szüleihez lepattintotta, hogy zavartalanul hülyítse a tiniket.
2016. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Pultos szakmám van,dolgozom.Nemtudom,szeretem őt,de valahogy még nem készültem fel a gyereknevelésre,hirtelen jött ez az ötlet..Azért nem volt nála eddig a kislány mert ő eljött otthonról munkát keresni,felfüggesztése volt,szóval eddig nem engedték meg a körülmények.De most megvan minden,hogy újra vele lehessen,és én szeretném támogatni ebben,de nem tudom mi tévő legyek.. :/
2016. ápr. 18. 23:20
 5/41 A kérdező kommentje:
A kislányt 6éves koráig ő nevelte,de utánna voltak kisebb gondok,eljött más városba megismerkedtünk...Az első nap mondta,hogy van egy lánya.De tudom,ha velünk élne minden megváltozna.Tudom,hogy neki ez fontos,és imádja a kislányt,de akkor is nehéz így nekem nagyon..
2016. ápr. 18. 23:31
 6/41 anonim ***** válasza:
86%

Igy rángatni oda vissza egy gyermeket akinek ráadásul anyukája sincs..

Arra készülj hogy valszeg magatartásproblémás is a lelki sokkok miatt.

Vedd ugy, hogy lesz egy tesód.

Míg meg nem gondolja magát az öreg és megint vissza nem költözteti...

2016. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Jó,akkor most inkább azt kérdezném,hogy hogyan legyek jó "anyja" valamilyen szinten attól is tartok,hogy túl fiatalnak néz.Mindenképpen támogatni szeretném a barátom,hisz szeretem..hogy álljak hozzá a kislányhoz?
2016. ápr. 18. 23:43
 8/41 anonim ***** válasza:
78%
Anyja semmiképp nem tudsz lenni..
2016. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Igen,evvel tisztában vagyok.Én csak azt szeretném,hogy boldogan éljünk,mint eddig.És én elfogadom a csajszit,hisz neki fontos.:) Csak ezután biztos sok dolog fog változni...Avval is tisztában vagyok,hogyha itt lesz az apjának ő lesz az első.:) Ez nem is zavar,mert a gyereke,ez nyilvánvaló,csak attól tartok,hogy nem fog engem szeretni a kiscsaj,hogy undok lesz...meg ilyenek..:/
2016. ápr. 18. 23:56
 10/41 anonim ***** válasza:
80%
Jó Anyja a saját gyerekednek lehetsz majd,ha egyszer szülsz....35 éves a pasi,Te meg 18 vagy.Éppen,hogy nagykorú.A faszi meg?Majdhogynem az Apád lehetne....olyan nagyon korrekt nem lehet,ha egy majdnem gyerekkel kufircol,ráadásul a lányát is mások(még ha azok a szülei is)nevelik évek óta.18 évesen milyen tapasztalattal,"anyai" bölcsességgel,szeretettel,gondoskodással nevelnél egy idegen kisembert??????És még sajt baba is?Előbb tegyél valamit az asztalra,és amikor már szereztél némi élettapasztalatot,térj vissza ehhez a kérdésre.Hidd el,tudni fogod a választ....
2016. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!