Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egészséges, ha egy 6 éves...

Egészséges, ha egy 6 éves gyerek nagy+kisparnan alszik?

Figyelt kérdés
Eddig csak az az ikeas babapárnaja volt, semmi baja nem volt vele. Majd a párom kitalálta, hogy biztos kényelmetlen a gyereknek az a mini lapos párna es alá tette az o nagypárnajat, azóta nem lehet kiszedni alóla. Azt mondta kényelmesebb így neki. Szerintetek ez nem baj? Mert ugy hallottam, hogy árthat a gerincenek. Igaz nem annyira magas a nagypárna, jo puha, de reggelre megis ugy ébred hogy lecsúszik róla.
2016. ápr. 20. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lefog esni a feje
2016. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tul szerencses. Meg egy felnottnek sem
2016. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen árt a gerincnek,ha valaki magas párnán alszik,de ez felnőttként is így van.Egyébként ha úgyis lecsúszik róla,akkor szerintem hagyd.Lehet,hogy most megtetszett neki,vagy nagylányosnak/fiúsnak érzi.
2016. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor kinőtték a babapárnát,memory habos anatòmiai párnát vettem nekik,gyerekméretűt.nagyon szerették. Mostmár6 és 7,5 évesek,egèsz eddig ezen aludtak.de nemrégiben mind elkaptunk egy ronda köhögős vìrust,légzéskönnyìtés miatt azt javasolta az orvos,hogy tegyek nekik nagypárnát. A fiamnak ùgy megtetszett,hogy azòta is azon+a memorison alszik.a lányom viszont azt mondta neki kényelmesebb a sima memoris párnája mint naggyal együtt,ìgy ő a gyògyulást követően kipaterolta a nagypárnát és maradt a sajátjánál. Szòval ezen is látszik hogy változò,kinek mi kényelmes. Szerintem egy 6 éves már érzi,mi jobb neki.pròbálja ki aztán majd eldönti....
2016. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A férjem is pont akkor tette alá a nagypárnát, amikor beteg volt, sokat kohogott az éjjel. Azóta próbáltam kivenni alóla, ki is vettem, de követelte vissza. Mondjuk azt látom, hogy azóta sokkal jobban alszik, régebben sokat forgolodott es mindig hallottam a másik szobából ahogy koppan a keze, könyöke, feje, lába, valamilye az agy oldalába. Azóta nem hallom, most lehet hogy a nagy párna felfogja a hangot, vagy lehet nem forgolódik annyit.
2016. ápr. 21. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!