Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van akinek szülés után érzéken...

Van akinek szülés után érzékenyek lettek a fogai?

Figyelt kérdés
Hogyan enyhíthetném a fájdalmat? Nem lyukasak, közvetlen szülés előtt nézettem meg. Elmex sensitiv fogkrémet használok egy hete, de nem érzem,h segítene.
2016. ápr. 20. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a colgate winther fresh es hasonlo márkái váltak be.
2016. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több hétig kell használni, akár 1-2 hónapig is, reggel és este egyaránt kivétel nélkül. Fogmosást követően ne öblögess nagyon, épp a maradék fogkrémet egyszer öblítsd át.

Ha 1 hónap után sincs változás, akkor pedig jöhet a többivel is a kísérlet, pl amit az első válaszoló is írt.

Egyébként konkrétam mi a panaszod? Fogorvos vagyok, azért kérdem. Írhatod privátban is, hátha tudok segíteni.

2016. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a fogfájdalom fogmosas utan el is mulik 5-10 percen belül.

1-es voltam

2016. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!