Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg történt már valakivel? Én...

Meg történt már valakivel? Én 6 hónapja szültem és nem akar megjönni a vérzésem viszont mikor hazajöttem a fiammal a kórházból 2szer volt meg egymás után, tesztet s csináltam de nem vagyok terhes meddig normális ha kimarad a vérzés?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 18:09
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és szoptatok ezt elfelejtettem kiírni
2010. ápr. 7. 18:13
 2/8 anonim ***** válasza:
ha szoptatsz,akár 1 évig is normális. Ez akkor is lehet, ha már nem szoptatsz, mert a ciklus nehezebben rázódik vissza. Mindenesre ha már nem szoptatsz, de nem jön meg kb. 2-3 hónap múlva , akkor irány egy nődoki.
2010. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor nem nagy a baj, meg fog jönni, csak a tejtermelésért felelős hormon leállítja a menstruációt. (vigyázz, amellett peteérésed lehet! Érdekes dolog, de így van)
2010. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kössy szépen a választ ez nagyon hasznos volt számomra és mégegyszer kössy
2010. ápr. 7. 18:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ettöl félek szeretnék még egy gyereket e nem ilyen hamar
2010. ápr. 7. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért írásjeleket legalább használhatnál...
2010. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanez van csak én egy éve szülte,m a picit és kétszer volt meg viszont most kimarad én is félek hogy terhes vagyok e de csak tudnánk ha azok lennénk.
2013. aug. 22. 07:34
 8/8 A kérdező kommentje:
én meg tesztet se merek csinálni
2013. aug. 22. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!