Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányás hasmenés virus esetén...

Hányás hasmenés virus esetén hány nap volt a teljes felgyogyulás, gyermeked esetén? Calici virus

Figyelt kérdés

3 éves gyermekem benyalta 2 napig láz, hányás hasmenés

harmadik nap láz már nem, volt 2 szer hányt

negyedik nap hányás nincs csak poocifájás rossz kedv.

normaflort kap, smecta port és diétás kaja és sok pihi


2016. ápr. 30. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
3 nap. Es rengeteg folyadek, h a virus kiuruljon.
2016. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk 6 napig tartott, múlt héten volt ez a "program" a 3 évesemmel. Első éjjelt szó szerint végighányta, legalább óránként. Ekkor már éjjel elkezdődött a hasmenés is. Másnap láz, hányás, hasmenés. 3. nap láz, már csak hasmenés. 4. nap már csak hőemelkedés és hasmenés 2x, 5. nap 2x hasmenés, már jobban lett, 6.napon volt utoljára 1x hasmenése. Az első 4 napban nagyon rosszul volt, szinte egész nap aludt, semmit nem evett, inni itattam, amennyit lehetett. Ebbe tettem Sodioralt, hogy az elvesztett ásványi anyagokat, sókat pótoljuk. Smectát nem adtam, hadd ürüljön ki a vírus. Protexint kapott még ezek mellett, illetve egyszer adtam neki Tasectant. Ő is fájlalta nagyon a hasát, PAnadolt lázra kapott 2 napig (39 felett volt neki), de ez a pocakra nem nagyon használt. 4.napon talán kapott egy utolsó szem régről megmaradt Viburcolt, mintha használt volna, akkor első éjjel jobban aludt már.

Az étvágya nehezen tért vissza, az kb. a 8. napon már. Utána viszont 1-2 napon belül szépen evett.


Kitartást, ha már ennyit javult, hamarosan meggyógyul! :)

2016. máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!