Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nem éreztetek furcsa...

Ti nem éreztetek furcsa ürességet, rossz érzést, a hasatokban szülés után?

Figyelt kérdés
Annyira furcsa érzés, nem is tudom elmagyarázni. Néha egy pillanatra bepánikolok, hogy nem mozog a baba a hasamban, néha meg olyan rossz érzés, ürességet érzek. Persze az agyammal tudom, hogy minden rendben, de ezek ilyen reflexszerű pillanatnyi rossz érzések, de nagyon sűrűn érzem egy nap. Velem van baj, vagy ez megszokott dolog?
2016. máj. 1. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt éreztem, mintha damilon lógna az összes belső szervem. Ráadásul a rekeszizmom túltágult, így amint felálltam, ájultam, mert beleffent a hasüregembe.

A belső szerveim eléggé meglepődtek, hogy hirtelen milyen tágas lett minden.

2016. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ugyan így éreztem. Kiürült a pocakom, teljesen egyedül vagyok. Szerintem ez természetes, majd változni fog. :)
2016. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú én úgy örültem, hogy kint van, "visszakaptam" a testem, hogy nem volt rossz érzésem. Nem élveztem egyik terhességem sem, lehet ezért nem volt hiányérzetem.
2016. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En annyira megkonnyebbultem, miutan kijott a mehlepeny is, hogy huuuuh!:D jo erzes volt. Mint kb egy nagyobb wczes utan, csak meg annal is sokkal jobb:DD megkonnyebbultem :)
2016. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Furcsa volt, hogy nem érzem a magzatmozgást. Megszokásból a hasamra tettem néha a kezem. Persze ilyenkor mindig ránéztem a babámra, hogy már őt tudom simogatni, nem a hasam. Nekem ez jó érzés volt.
2016. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szules napjan ha mozgott valami a hasamban (belek, stb) mindig raszoltam a gyerekre:)) de o mar kinn aludt a szoba masik vegeben:)) a ferjem jokat derult rajtam. Masnapra ez elmult. Jo erzes egyebkent nekem egyedul lenni a testemben. Ugy enni, hogy nem reagal a magzat, ugy furodni, ugy jarkalni.:)
2016. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak olyan furán plöttyedt volt. Most kezd el néha hiányozni és csak most érzek "magzatmozgást", pedig 4 hónapos volt.
2016. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!