Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen anya az olyan aki csak...

Milyen anya az olyan aki csak azért nem szoptat mert neki a mellei szexuális dolgok és a férjén kívül nem érhet hozzá senki?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már itt a gyakorin olyat, de a való életben is találkoztam vele hogy bizonyos anyukák azért nem szoptatnak - pedig tudnának- mert a melleiket szexuális testrésznek tartják és nem akarják hogy a babájuk hozzáérjen. Vagy csak szimplân félnek hogy megereszkedik a mellük. Szerintem ez elképesztő. A mell eredeti funkciőjának semmi köze a szexhez azért van hogy szoptassanak. Ráadásul ez a leghülyébb indok mert ha fáj vagy ilyesmi akkor jó de csak ezért! Akkor ennyi erővel csak császárral kellene szülni mert a punci aztán tényleg szexuális testrész. És mindig a tâpszerekkel jönnek, azért az anyatejnél szerintem nincs jobb.

2016. máj. 14. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
57%

Nem leszek nepszeru, de én nem tartom sokra ezeket a noket. Akinek nem a gyereke érdeke az első, annak nem való gyerek, ennyi.

Ja, és nem, a mell elsodleges funkcioja véletlenül sem a szex, hanem a szoptatas. Megereszkedni anelkul is meg fog. Kor, gravitacio..

2016. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
23%
Egyet értek!össze teszem a két kezem,hogy a fiamat 2.5 évig tudtam szoptatni és remélem a mostani babánál se lesz probléma.Szerintem sokkal de sokkal jobb és egészségesebb mint a tápszer.mellesleg úgy figyeltem meg,hogy a cicilős babák bújósabb,"kedvesebb"gyerkőcökké válnak.
2016. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem ettol lesz valaki jo vagy rossza anya. A gyereknek elsosorban arra van szuksege, hogy egy kiegyensulyozott es boldog csaladban, biztonsagban nohessen fel. Ha anya ugy erzi, nem tudja tiszta szivebol odaadni a mellet, akkor inkabb ne adja. Jobb egy kiegyensulyozott mama cumisuveggel, mint egy frusztralt szoptato.
2016. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 anonim ***** válasza:
56%

Mi közöd hozzá? Ennyire unatkoztok?

Örülj, ha tudsz szoptatni, saját gyerekeddel törődj.

Én meg azt nem hiszem el, hogy mindig van valami kotnyeles itt az oldalon, aki nem bír magával, és másokon agyal.

2016. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván az ilyennek a p in ája is szexuális testrész,ezért csak császárral szül...
2016. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 anonim ***** válasza:
35%
Ezek szerint te is másokon agyalsz és kotnyeleskedsz ha elolvastad a kérdést és a kommenteket
2016. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 A kérdező kommentje:
4-es. Már ne haragudj de véleményem lehet. Ez az oldal azért is van hogy megvitassuk az ilyen kérdéseket. Azért láthatod a többség nem is nézi jó szemmel az ilyet. Egyébként a szoptatás nemcsak a táplálásról szól. A legfontosabb testi kontaktus anya és baba között. Aki annyira félti a testétaz minek vállal gyereket?
2016. máj. 14. 12:13
 8/110 anonim ***** válasza:
73%

Azért járok fel, hátha olvasok valami hasznosat, tapasztalatokat.

És már mennek a lepontozások.

Látszik, hogy 90%-ban unatkozó anyukák járnak ide, akik csak másokkal vannak elfoglalva.

Kit érdekel, hogy ki szoptat és ki nem? Gondolom, nem tömi a fejed, hogy te se tedd, és nem kell vele egy háztartásban élned. Akkor?

Jézusom.

2016. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim ***** válasza:
65%
Hát én megmondom őszintén, itt gyakorin még soha nem találkoztam ilyesmivel, inkább az ellenkezőjével. Való életben sem nagyon. Hogy mit szólok hozzá? Semmit. Akinek így tetszik, az csinálja így. Hogyha nem lenne tele a média női mellekkel (és 99,9%-ban mint szexuális eszközként van jelen), akkor lehet, hogy nem gondolkoznának így az emberek. Semmivel sem tartom hülyébbnek, megvezethetőnek azt az embert, aki így gondolkozik, mint azokat, akik képesek egy szálkás alak miatt keményen edzeni és diétázni, habár sem a munkájuk, sem a titulusok nem vár el ilyesmit (értelemszerűen egy személyi edző azért nézzen már ki vhogy), azért mert tudat alatt azért szöget ütött a fejükbe az a mondat egy VS bemutatón, hogy "színpadon a világ legszebb női" vagy akaratlanul is felfigyeltek a Dundivat meg Molett divat üzletek méret választékára: M-XXL.
2016. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 anonim ***** válasza:
31%

Kedves 7-es.

Ennyi erővel, akik albérletben élnek és nincs elég pénzük hónap végére, azok minek vállalnak gyereket?

Akkor senki ne vállaljon gyereket?

2016. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!