Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dohányzik a tesóm, féltem a...

Dohányzik a tesóm, féltem a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Bocs, lehet nem jó kategória. Öcsém cigizik vagy 2 éve, most már nyíltan a család előtt is. 24 éves. Engem alapból zavar az, hogy büdös az arca, a ruhája és ha felveszi a gyereket, ő is büdös lesz. Külön élünk, de sokat vagyunk anyáméknál, ő ott lakik. Van egy 4 évesem és félidős terhes vagyok. Mindig megsértődik, mikor arrébb megyek és elhívom tőle a lányomat, mert az udvaron pöfékel, viszi a szél. Senki sem cigizik rajta kívül, de a munkahelyén, barátnője anyja igen. Vett e-cigit, azt meg már bent is szívta. Idegbajt kapok tőle, mondom neki, hogy legyen már tekintettel másokra, de csak felkapja a vizet és bemegy a szobájába.
2016. máj. 20. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ameddig az udvaron cigizik, nem nagyon szólhatsz érte. Egyszerűen menjetek arrébb.

Ha a lakásban tenné, akkor más lenne a helyzet.

2016. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez pont olyan, mint amikor a buszmegállóban a dohányozni tilos tábla alatt gyújtanak rá, az ember szól és még ezek vannak felháborodva, ha pedig függőnek nevezzük őket, mert képtelen a társadalmi normák megtartására, mint pl. ha valaki okádik a cigi szagtól, akkor nem füstölünk az orra alá és társai, akkor meg kézzel lábbal tiltakoznak.


Hogy mit csinálj? Ne hagyd magad. Ne engedd, hogy a hisztije nyerjen, hadd morogjon, igenis hozd el onnan a gyereket és ha kell, akkor kérj a szüleidtől segítséget!

2016. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Első: tehát a gyerek vonuljon el az udvarról egy egészséges játék közben, miközben ő szívja az egészségtelen cigit??? Miért is a gyereknek és az anyjának kell meghunyászkodnia?
2016. máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Semmi baja nem lesz a gyereknek ennyitol. Valóban, arrébb lehet menni, pláne szabadban.
2016. máj. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

3!

Már ne is haragudj, de a saját otthonában mindenki azt csinál, amit akar. A kérdező külön él, ő megy látogatóba, nehogy már ő szabja meg, hogy a terpstvere mit csinálhat otthon

2016. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
A cigitől jogosan tartod távol, én sem örülnék neki. Az e cigi viszont csak nikotin, az szívhato benn is, ugy tudom. Anno az exemnek is vettem, mert nem.birtam h büdös.
2016. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az e-cigiből vízpára jön ki és tudtommal nikotinos folyadékot ebben az országban nem is lehet venni bele. A cigifüst meg ha rámegy semmi baja nem lesz. Kiskoromban állandóan a láncdohányos bejárónőnkkel lógtam, de egyáltalán nem köhécseltem vagy lettem beteges. Több egészségtelen füstöt szív be az utcán az autók mellett sétálva.
2016. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!