Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora lehet a teherbírása...

Mekkora lehet a teherbírása egy kerti csúszdának?

Figyelt kérdés

Az ingatlannal együtt vettük, a tulajnak már nem kellett. Az a fajta, ahol egy fából készült vadászles kinézető torony van és ahhoz csatlakozik egy bő két méter hosszú csúszda.


A szomszédnak két gyereke van, az egyik a miénkkel egyidős, 3 év alatti, a másik 8 éves. A nagyobbat nem engedte fel a csúszdánkra, mondván nem bírja el. Terheléses próbát ugye nem akartunk csinálni, hogy összeroppan-e. A kissrácon látom, hogy nagyon jönne ő is a kicsikkel.

25 kg körül van a súlya. Elvileg el kellene, hogy bírja, nem? Van valami szabvány terhelhetősége az ilyen játékoknak?


2016. máj. 28. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon köszönöm, pont ilyenünk van!

70 kg? Hmm, én 50 körül vagyok, akkor én is kipróbálom :)

2016. máj. 28. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk a lányomnak egy egyszerű fém lábon álló műanyag csúszdát, és ez 40kg-ig bírja :)
2016. máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!