Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4+2 hetes terhes leszek most...

4+2 hetes terhes leszek most vasárnap. Ma hajnalban jobb oldalt görcsöltem ( csak a jobb oldali petevezetékem és petefészkem van meg ). Első baba lesz, már tíz éve próbálkoztunk. Szerintetek van okom aggódni? Június 13. -án megyek első UH-ra.

Figyelt kérdés
4+2 terhes, jobb oldali görcsölgetés

#4+2hetes terhes #jobb oldali görcsölgetés
2016. jún. 3. 03:18
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Ez önmagában nem jelent semmit.

Bocs, de azt nem értem, hogy miért kell bonyolítani, hogy két nap múlva leszel 4+2 hetes terhes, miért nem egyeszerűbb úgy írni, hogy ma vagy 4 hetes?

A menstruációd mikor maradt ki egyébként? Ilyen korán nem szoktak még tudni a terhességről.

2016. jún. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Most teszteltél pozitívat, ehhez gratulálok!


Hogy akarsz-e aggódni, az teljesen rajtad múlik.

Szerintem nem érdemes, mert azzal nem teszel semmit hozzá, de el sem veszel.

Nem az aggódás mértékén múlik, hogy megmarad-e a baba, vagy sem.


Ilyen kora terhesen még bármi történhet, de nem kell hogy történjen.

Szívből kívánom, hogy gond nélkül kihordd és megszüld!

2016. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én sem értem, miért nem úgy írtad, hogy ma vagy 4 hetes? Igazából még nagyon az elején vagy, bármi történhet. Önmagában az enyhe görcsölgetés normális, ha erős a fájdalom, akkor már gond lehet. Kívánom, hogy minden rendben legyen!
2016. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt mar mehenkivulid?

Vagy mi tortent a masik petefeszekkel, petevezetekkel?

Csak azert kerdezem, hogy van-e hajlamod a mehenkivulire.

Ha igen, akkor hamar kell menni orvoshoz, hogy megnezze mehen belul agyazodott-e be. Bar ennyi idos terhesen meg nem biztos, hogy latszik, de egy het mulva mar igen.



En masfel hete teszteltem pozitivat, en is az elejen vagyok. Az elso par napban en is a bal petefeszkemnel ereztem fajdalmat, nem volt eros, csak bele-belenyilalt. Egy kicsit meg is ijedtem, mert ez a negyedik terhessegem es nem emlekszem ilyenre a korabbiaknal, akkor inkabb a mehem gorcsolgetett az elso hetekben.

Viszont ez a petefeszek koruli nyilalas elmult es most mar 3-4 napja a mehemnel erzek kisebb gorcsoket, ezekre emlekeztem.

Szoval nem izgulok mar a mehen kivuli miatt.


Varj egy picit, de ha visszater ez a fajdalom es erosnek erzed, akkor inkabb menj el ultrahangra hamarabb.

2016. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát ma vagy a terhesség 4. hetében egészen pontosan. Magyarul így ma (nem) kellene megjönnie...
2016. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mára nem várod a mensid, igaz? nem értem miért számít, hogy mi lesz majd vasárnap. azt meg pláne miért van már időpontod az "első uh-ra"?

vagy lombikos baba?

2016. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az elején gyakori a görcsölgetés, nő a méhed, húzódik, ez mindaddig természetes, ameddig nem olyan erőteljes a görcs és nem jár vérzéssel.

Ha úgy érzed, szedj nyugodtan magnéziumot.

Remélem minden rendben lesz és szívből gratulálok így ismeretlenül is.

2016. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!