Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen akit...

Én vagyok az egyetlen akit anyuka létére rettenetesen idegesítenek az anyákat mártír szuperhősként ábrázoló posztok (pl. a kismamablogon)? . Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 15:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2016. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Nemtom mi van a kismamblogokon, mert nem érdekelnek :) Asszem engem az taszít, amikor az anyukák saját magukat tettetik mártír szuperhősnek (mindenkit lenézve, akinek más az életfelfogása), és tudod, szerintem ennek a gyerek issza meg a levét, mert mondjuk engem csak taszít, de neki lesz egy mártír anyja, akinek az áldozatait egész életében cipelheti majd a gyerek a kis lelki háizsákjában. Én ilyen vagyok, sok hibával, sok jó tulajdonságommal, igyekszem elfogadni magamat és nem tetszelegni semmilyen idióta szerepben sem magam sem mások előtt, mert én abban hiszek, hogy a gyerekenek semmire sincs nagyobb szüksége, mint egy kiegyensúlyozott anyára.
2016. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Engem is idegesít... Az ilyen megkérdeztek 10 gyesen lévő anyukát, hogy mit csinál a szabadidejében, x elaludt, y nevetett, z nem értette a kérdést.. ó, poén, de hagyjuk már... Facebookon, gyakorin, blogokon, fórumokon mindegyiknek van ideje lógni :D (Nekem is, de én legalább bevallom és nem mondom, hogy esek össza a fáradtságtól)
2016. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Engem is idegesít,nem is nézek ilyen oldalakat.Megértem ha valakinek kicsit nehezebb mert fogzik vagy hasfájós a baba,de ha ilyesmi nincsen akkor otthon lenni nem egy fárasztó dolog.Nekem jutott mindenre idő: főzés,házimunka,torna,net,olvasás.A kimozdulás egyedül volt néha bajosabb meg ritkább,de az is megoldható,mint minden.
2016. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Ezek a posztok azokról és azoknak szólnak, akik valóban gyereket nevelnek, nagyon sokszor egyedül és nincsenek elismerve. Örülhettek, ha ti ezt nem ismeritek. Bár a lelkivilágotokról nagyon sokat elárul az, hogy szerintetek meg kell még őket is szólni. Szánalmas.
2016. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Szintén.


Bár már inkább csak az zavar, amikor előadják hogy aki segítséget mer igénybe venni (akár a férje vagy nagyszülők személyében), az milyen szaranya.

2016. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
5: egy egészséges gyereknél nem kell beleszakadni a gyereknevelésbe. A gyereknek sem jó, ha minden ébren töltött percében foglalkoztatva, nevelve van.
2016. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

5-ös. Én gyereket nevelek,és nincs segítségem,mégsem omlok össze,pedig nem vagyok még csak egy szuper anya sem... elismerést sem kaptam nagyon,ellenben a párom szeretőt is tartott,míg én itthon gyerekeztem.

akinek jó alvó gyereke van,akinek nem fáj a hasa,nem fogzik meg nem beteg,annak szerintem meg kell birkóznia a mindennapokkal rinyálás nélkül is...

2016. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
5-ös ki szólt meg itt bárkit is? Attól hogy van akit ezek a POSZTOK idegesítenek még senki nincs megszólva. Ennyire ne éld már bele magad..
2016. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem általánosságban zavar, ha valaki fényezi magát, függetlenül attól, hogy ki az és miért.
2016. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!