Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyenkor normális ha késik?

Ilyenkor normális ha késik?

Figyelt kérdés

Évekig szedtem Cypromixet, aztán most az utolsó fél évben Dienille-t, végül úgy döntöttem, hogy abba hagyom a gyógyszert, mert a libidóm egyenlő a nullával, plusz híztam is nem keveset. Május végén, amikor elfogyott az aktuális levél, rendesen megjött, de utána már nem kezdtem következőt. Úgy gondoltam egy hónapig majd máshogy védekezünk, és a következő menszinél spirált rakatok fel. Az elmúlt egy hónapban - így alakult - egyetlen egyszer voltunk együtt a férjemmel, és hát igen.... megszakítással "védekeztünk" tudom, tudom!

Na most hétfőn kellett volna megjönnie, de szombaton és vasárnap volt egy nagyon kevés, inkább rózsaszín folyás, azóta semmi! 😕

Tudom, hogy ez csak két nap késés, de eddig szinte óramű pontosságú volt.

Szóval, mit gondoltok? Csak a gyógyszer abbahagyása miatt késik, vagy ismét bekaptam a legyet?



2016. jún. 29. 12:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, a héten úgy dolgozom, hogy nem tudok elmenni tesztet venni, csak a jövő héten! Bár a körmöm lerágom idegességembe, de akkor sem kérek meg senkit, hogy vegyen nekem, mert nem akarok beszélni róla senkivel.
2016. jún. 29. 12:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az óramű pontosságot eddig a gyógyszer okozta, az abbahagyása után néhány hónapig kb. minden normális, amíg nem áll helyre a peteérés. Ha eltelt két hét az aktus óta, tesztelhetsz nyugodtan, de szerintem nagyon minimális az esély a terhességre.
2016. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát vegyen a férjed, őt azért csak beavatod az aggodalmadba! :)
2016. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ☺ igen őt beavattam! Azt mondta szerinte sem vagyok terhes, de ha annyira aggódok, akkor pénteken hoz egy tesztet!
2016. jún. 29. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Egyik eü-s ismerősöm mondta, h mekkora butaság, h az egyik nap még azt várjuk el a testünktől (mérgezéssel, bogyókkal), h ne legyen gyerek, utána meg azt, h pontosan teljesítsen, mintha mi sem történt volna. Lehet, még évekig nem lesz pontos a mensid, annak ellenére, h közben már fogamzóképes vagy. Türelem!
2016. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, hát bármi lehet, tesztet kell venni. Nem csak gyógyszertárban, hanem akár a Tescoban is kapsz este 10-kor. Nekem a beágyazódásnál volt ilyen pecsételésem, de ha a férjed szerint tuti nem vagy terhes, ti tudjátok. Mikor abbahagytam a gyógyszert, utánalevő ciklusban teherbe estem, ilyen is van.
2016. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!