Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a férjemnek? Számomra ez már sok!?

Figyelt kérdés
Tehát a történet,mostanában elég felkavaró esetekről lehet olvasni,látni (tv,facebook) kisgyermekek ellenni erőszakról! Legutobbi eseten nagyon felháborodtunk,söt én személy szerint ki is borultam,de ugy néz ki a férjem még annál is jobban mert,nem szeretné ha a 2 éves lányunk "barátkozna" a szomszéd fiúkkal! Rég ismerjük az anyukával egymást (egyedül neveli a fiait 6,11 évesek) rendes,dolgos,gondos a gyerekek is,és nagyon szeretik a lányomat a lányom viszont őket! Tehát már pár napja csak a folyoson találkozunk,vagy csak ök jöhetnek át hozzánk,mert a férjem a fejébe vette hogy bizony bármi történhet amig én nem vagyok ott (max 10 perc) például kimegyek teregetni addig a lányom bemegy hozzájuk én elveégzem a dolgom aztán bezárom a lakást és már megyek is utánna! Túlzásnak tartom és abszurdnak ezt közöltem is vele,erre kiakadt hogy elég nagy baj,hogy nekem ilyesmi meg sem fordult a fejembe! Mit gondoltok?
2016. júl. 3. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tényleg jóindulattal mondom, szerintem agyatokra ment a kánikula :)
2016. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj, az ha a gyerek a szomszéd gyerekekkel játszik? Eszembe nem jutna a gyerekemet eltiltani az utcabeli gyerekektől.
2016. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha bárki azt gondolná hogy valami nem normális család vagyunk,első eset hogy valamiben nem értünk egyett! Sajna ez nem kánikula a férjem ezt halálosan komolyan gondolja! Persze nem engedek neki...
2016. júl. 3. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Finoman szólva túlreagáljátok, azaz főleg a férjed. Nyilván az ember óvja a gyerekét, idegenekre, gyanús alakokra ne hagyja, de nekem eszembe se jutna, hogy féltsem a lányom a szomszéd kisfiúktól, akiket már régóta ismerek és láthatóan szeretnek játszani, barátkozni a lányommal. Ez azért már eléggé túlzás.
2016. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Férjed túltolt valamit.....sajnálom a lányotokat,mert ez így már beteges!
2016. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
túlzásnak érzem a dolgot,mi lesz ha iskolás lesz? ott nem kontrollálhatja,és nagyobb is lesz,meg a fiúk is.A legtöbb ilyen eset elhanyagolt gyerekkel történik,és nem olyankor amikor anyuka kiszalad 5 percre teregetni...
2016. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze túlzásba esett,én is ezt hoztam fel neki példának,ovi,iskola,tábor stb.. Nem féltem egyáltalán a lányomat! Már annyira boszantott hogy kiírtam ide magamból!
2016. júl. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!