Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák! Titeket eddig mikor és...

Anyák! Titeket eddig mikor és mivel készített ki legjobban a gyereketek/gyerekeitek idegileg?

Figyelt kérdés
Sztorikat szeretnék hallani, hogy visszanyerjem kicsit az önbizalmam :D
2016. júl. 13. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
76%
A szándékos dacolás, engedetlenség.
2016. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
88%
A full értelmetlen hiszti, de tényleg valami olyan dolog miatt aminek az égvilágon semmi értelme, vagy pl. azzal, ha engedek neki, de a végén az sem jó, semmi sem jó. Az ilyenektől falnak tudok menni. Most például azt csinálja, hogy összegyűjti a nyálát a szájában, aztán meg kicsorgatja a száján vagy így prüszköl vagy hogy mondjam, nem olyan régóta csinálja ezt, konkrétan az egyik bölcsis társától látta - én is láttam. Ez most eléggé idegesít.
2016. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
77%
3 gyerek van.Leginkább az önfejűség,az értelmetlen hiszti,a dac,a "csakazértis" borít ki.
2016. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
83%

A kicsi azzal, hogy szándékosan viselkedik rosszul. A nagy a hisztivel, ami általában okoskodással indul,ajd rájön, hogy nincs igaza, és elborul az agya. Emiatt meg az enyém

Összességében az értetlenség, szófogadatlanság akaszt ki.

2016. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
83%
Most eppen azzal ha kerek valamit es azt mondja pillanat es elkezd valami tok mas dolgot csinalni
2016. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
86%
Ketten vannak. Az én agyam főként akkor borul el, amikor egymást cseszegetik. A kicsi általában jól el tudná foglalni magát, a nagyobb meg nem hagyja, ekkor a kicsi elkezd visítani. Na, ebből a napi ötvenedik már agysejtölő.
2016. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
73%

Amíg nem értette mi az hogy nem szabad, es ha anya dühös az negatív és amíg mindeközben én sem értettem őt


Magyarán míg nem tudtam a nyelvét.


Legjobban a hűtő kipakolásán borultam ki.nem egyszer takarítottam levest szőnyegből kiabálva, porszìvo nem egyszer rohadt be és takaritása után mire x nap mulva végre kiszáradt, megint kipakolja a hűtőt es miközben orditva takarítok, veszi ki a következőt kiönteni....


Aztán kb idegösszeomlás előtt rájöttem, hogy nem játékbol csinálja, hanem éhes olyankor....kb megszakadt a szivem amikor ezzel szembesültem.onnanstol mindig jobban figyelek a gyermekemre és semmi nem borit ki. Ha ingerült is, inkább empatikus segítőkészség jön elő belőlem, segíteni tuljutni levezetni az indulatait

2016. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
77%
*és amikor étolajjal öntötte tele a konyhát, az is jo "buli" volt...
2016. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
87%
Akkor megy fel bennem a pumpa, ha olyat csinál, amiről pontosan tudja, hogy nem szabad, többször meg is beszéltük, de ha rászólok érte ismét (nem durván, nem kiabálva), akkor torkaszakadtából visít és toporzékol. Pl a virágföld szétkenése. Esküszöm még le is sz...nám, mert össze lehet takarítani, de h még ő van felháborodva, az mindent visz.
2016. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
85%
Hiszti a semmiért vagy valami olyanért amit nem lehet. Pl ma reggel már azzal indított hogy fagyiért ment a hiszti visítás.Mondtam neki hogy nem eszünk reggelire fagyit majd uzsira kaphat annál hangosabban visított. Aztán ma mondtam neki elmegyünk boltba mondta jó jó de öltözni már nem volt neki fontos 100× mondtam el hogy jöjjön ide mert ha nem akkor nem megyünk sehova.. persze a nem megyünk- re visításba tört ki.. aztán kérek enni megcsinálom és közli hogy nem... na akkor aztán lenne kedvem néha a " fejére önteni " persze sosem tenném meg.... de amikor eljátsza ezt naponta többször.. aztán a ma amíg wc-n voltam kiöntötte az almalevett amit kubus üvegbe kapott a nappali közepére szépen szét is kente a a szőnyeg a ruhája minden olyan lett. Ragadd az egész nappali. (Épp most mostam fel.)aztán meg hisztizik hogy neki inni kell.. ó meg persze.. na szóval ez csak a mai nap volt eddig.. tud még ezt azt alkotni.. 23hós.
2016. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!