Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan sértődött meg a...

Jogosan sértődött meg a testvérem ha kértem, hogy állapotomra való tekintettel ne ecsetelje állandóan a lombikprogramja részleteit?

Figyelt kérdés

A nővérem folyton a lombikprogramjai sikertelensége miatt sír, ahelyett, hogy félretenné most ezt és velem örülne. Javasoltam neki az örökbefogadást is, de azt mondta előbb még szeretne pár lombikot megpróbálni.

Imádok várandós lenni és szeretném minden pillanatát élvezni.


2016. júl. 17. 15:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Jogosan.
2016. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Hát szerintem jó bunkó vagy, már bocs...
2016. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem igen. Te úgy gondolod, hogy "jaj de szemét, hogy nem örül veled", de lehet, hogy ő meg úgy gondolja, hogy "jaj de szemét, még be is dörgöli, hogy bezzeg ő tud terhes lenni". Vegyél egy kis empátiát a boltban, kérlek, ha legközelebb arra jársz. Meg úgy általában próbáld a másik szemével is megnézni a dolgokat. Te örülhetsz szabadon, ő viszont jelenleg eléggé kétségbe van esve, ha jól értelmezem a dolgokat.
2016. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ez tök jogos volt a részéről. Élvezd a terhességedet nyugodtan, de ne várd, hogy egy olyan nő is tapsikolva örüljön, aki évek óta nem tud teherbe esni. Bunkóság volt a javából, hogy még szóvá is tetted neki.
2016. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem zavarna, amikor én terhes voltam, akkor egy barátnőm és egyben kolléganőm járta a lombikos utat végig, nagyon sok kudarccal. Mivel egy irodában ültünk napi 10 órát, és jóban voltunk, mindig mondta, hogy mit csinálnak, hol tartanak stb. Egyáltalán nem zavart, nem is értem, hogy miért nem tudod azért élvezni a saját terhességedet, mert a testvérednek nem sikerül a lombik. Inkább támogatnod kellene. Emiatt még örülhet annak, hogy nektek sikerült.

Én fordított helyzetben megsértődnék és szerintem jogos a testvéred sértődöttsége. Ha megszülsz, akkor majd azért nem mesélhet róla, mert te a gyerekkel töltött éveket szeretnéd kiélvezni és így tovább. Szereted te a testvéredet?

2016. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Jogosan.
2016. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

Jaj, ne sírj, hogy nem jön össze a gyerek sehogysem, inkább örülj velem, mert annyira jó kismamának lenni...


Már hogy tenné félre?? Most érezhetnéd át csak igazán, hogy mi lenne ha te lennél az ő helyzetében.

2016. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
De bunko vagy ...
2016. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen jogosan, szerintem nagyon bunko voltal.
2016. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

Ha így éreztem volna sem mertem volna ilyet mondani pláne a testvéremnek.

Érdekes kapcsolatotok lehet

2016. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!