Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi ideje voltatok együtt,...

Mennyi ideje voltatok együtt, és mennyi ideje éltetek együtt, mikor belevágtatok a babaprojektbe?

Figyelt kérdés
Ha házasok vagytok, mennyi idő után volt eljegyzés és esküvő?
2016. júl. 18. 10:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyunk még házasok.10 éve vagyunk együtt abból 8 éve élünk egy háztartásban. 8 év után vágtunk bele most 23 hós a pici és újra babát várok :) 11hkm
2016. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
2012 aug-ban találkoztunk, decemberben összekölzöztünk. 2014 májusban lánykérés, 2015 májusban esküvő, 2016 márciusban baba születése.
2016. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
5,5 éve vagyunk együtt. 2 hónap után költöztünk össze, 4 hónap után volt eljegyzés. 4 éve vagyunk házasok, 2 éve kezdtük a babaprojektet, 1 éve estem teherbe, most 3 hónapos a fiam.
2016. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
2 éve voltunk együtt, mikor terhes lettem (elsőre sikerült), egy éve voltunk házasok a pozi tesztnél. De mi 30 felettiek vagyunk, ilyenkor ennél gyorsabban is lehetett volna már.:) Eljegyzés nem volt, csak megbeszéltük, hogy nagyon szeretnénk összeházasodni, felhívtunk pár kerületet a közelben és összeházasodtunk egy hónap múlva.:) Mindenki azt hitte, terhes vagyok, pedig nem voltam.
2016. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Lassan 9 éve vagyunk együtt, 3 éve jegyzett el, 2 éve vagyunk házasok és úton van a baba :)


13 hetes kismama

2016. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Augusztusban lesz 3,5 éve,hogy együtt vagyunk. Egy éve voltunk együtt mikor összeköltöztünk. Kicsit több mint két éve voltunk együtt mikor megfogant a baba.
2016. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
2006-ban jöttünk össze, de előtte már régóta ismertük egymást. 2008-ban költöztünk össze, 2009 tavaszán volt a lánykérés, pár hónappal később az esküvő. 2010 decemberében ikreink születtek, 2013-ban a kistesó.
2016. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

Lányom apját 2011 áprilisában ismertem meg kb,augusztus végén jöttünk össze,szeptember elején költöztem oda,nem tervezett volt a baba,januárban estem teherbe,tehát 4 hónap után. A kapcsolat sajnos megromlott,illetve nem is sajnos,mert csodás párom lett azóta. Tavaly májusában mentünk külön. Jelenlegi páromat tavaly márciustól ismerem,október végén jöttünk össze,de randizgattunk már egy ideje,meg ugye lévén van egy gyerekem már,így sok-sok program volt vele is. Ő vele tervezetten lett a baba,ő is januárban fogant,második hónapban,hogy mondtuk jöhet.Mikor elvileg születik,akkor leszünk együtt majd egy éve.

Sokan mondják korai,de most nem szúrtam el a választást.Párom költözött ide,az albérletbe,amit én béreltem ki,november elejétől itt lakik.

Nem volt még eljegyzést és esküvő,majd 2 év múlva lesz esküvő kb,jelenleg vannak fontosabb költségeink.

2016. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
6 év után, az összeköltözés szinte az elején megtörtént.
2016. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9 éve lesz decemberbe hogy együtt vagyunk. 9 hónap után költöztünk össze, 6 éve voltunk együtt mikor összeházasodtunk, a nászúton sikerült a kislányunk (addigra már fél éve próbálkoztunk) és most várjuk a kisöcsit aki novemberben érkezik.
2016. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!