Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki segítene kibogozni a...

Valaki segítene kibogozni a gondolatimat? Vagyis azt hogy - hogy lenne a legjobb nekem! Kicsit Össze zavarodtam!

Figyelt kérdés
Tehát, van egy 2 éves fiam! Nagyon nehéz szülés volt legalábbis én annak éltem meg megfogadtam hogy soha többet nem akarok szűlni! De kb egy honapja állandóan az jár a fejembe hogy nekem kell még egy baba egy kis lányt akarok! Akár hova nézek terheseket és csecsemőket látok és egyre jobban kínoz az érzés hogy legyen nekem is! De viszont utána jön az az érzés hogy mi lesz ha szülnöm kell?! Az a szenvedés újra eszembe jut, aztán jön az is hogy végre mehetnék dolgozni fél év mulva de így újra kezdődne a 3 év mire munkába állhatok! Aztán eszembe jut hogy vajon mennyire lehet nehéz 2 gyerekkel az élet és hogy bírnám e képes lennék e rá hogy megfeleljek nekik és a férjemnek is?! És nem utolsó sorban az első terhességem alatt 20 kg ot híztam 80 kg lettem és azöta se ment le még egy terhesség még plusz 20 kg és gurulni fogok! Persze ez csak mellékes dolog de egy nőnek ez is számít! Nem tudom mi legyen merjek e bele vágni! olyan rosz érzés ez a vívódás magamba! Aki érzett hasonlót kérem írjon hogy végül hogy döntött??!
2016. júl. 19. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pl 49kg kezdtem első terhességem,72kg szültem :( és a második manóval már csak 7kg híztam! Igaz 58ra vissza fogytam sporttal előbb. Egy bizi minden szülés más,nem lesz olyan mint az első :)
2016. júl. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hajt a tatár, ráérsz még gondolkodni.

Egy idő után jön az az érzés, hogy most bár biztos vagy magadban, és tutira akarod a kistesót.

Addig esetleg vissza is tudsz menni kicsit dolgozni, a kisfiad is nagyfiú lesz, könnyebb lesz mellette még egy kicsiről gondoskodni. Főleg ha már ovis lesz, ő a fél napot ott tölti, addig csak a kicsié vagy, és délután már ott a párod is, aki biztosan segít.

Nem beszélve arról, hogy egy-két munkával töltött, stresszes év után mennyivel jobban esik újra otthon lenni, mint több évig egyhuzamban.

És így lenne időd akár egy kis diétára is, hátha lemegy pár kiló.


A helyedben még várnék egy kicsit.

Ha itt az ideje, akkor nem lesznek már benned félelmek.

2016. júl. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! 2 hozzá szóló különösen sokat segített!
2016. júl. 19. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!