Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon lévő anyukák! Mikor a...

Otthon lévő anyukák! Mikor a párotok haza megy a munkából mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Az én apám mindig is olyan volt h elment dolgozni haza jött és le feküdt aludni.


Szóval hazamegy a párotok/férjetek, és..... ???!


2016. júl. 20. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki kap egy puszit-olelest, elmegy tusolni, aztan ledol a kanapera es jatszik a lanyunkkal, aztan a picurka fiunkkal aztam megnézi a neten a dolgait, tv t nézünk, vacsizunk, beszélgetünk, mikor mi :)
2016. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Játszik a gyerekekkel, én befejezem a házmunkát és olvasok. Közös vacsifél7kor, aztán megfürdeti őket és az egyiket ő altattja.
2016. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Házfelújítás illetve csak előszoba, nappali felújítás:) De nem sietünk,nem kapkodunk :)

Fagyi, csavargás,étterem, séta,játszótér, vagy kert,medencézés,vagy csak kiülünk a gyerek játszik mi beszélgetünk, lazulunk:) v rokonlátogatás, szomszédolás. (Jó barátok)

Sosem alszik mikor hazajön! Együtt vagyunk 3-an a kislányunkal.

Vagy vásárolgatni megyünk.

2016. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Lefekszik aludni ,ha én nem keltem fel akkor képes estig.Akkor felkel lezuhanyzik ,eszik és számítógépezik.Ha felkeltjük akkor játszik a fiammal ,elmegyünk együtt sétálni vagy bevásárolni.Hát nem túl színesek a hétköznapjaink meg a párom elég lusta ember ,otthon szeret lenni inkább.
2016. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Eszünk, kávézunk, pihen, netezik kicsit, míg én etetem, öltöztetem a babát, elkészülök és indulunk sétálni. Mikor hazaérünk én etetek, ő netezik, letusol, utána együtt fürdetünk, lefektetem a babát, utána beszélgetünk, filmezünk, szexelünk, alszunk :)
2016. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
puszi-puszi, elmeséljuk gyorsan, h kivel mi tortént délelott :D eszik pár falatot, majd lefekszik aludni, mivel hajnal 3-ra jár dolgozni..alszik 2-3 orát, utana zuhanyozik, kajal, -ekkor van olyan du. 4 és elmegyunk valamerre csavarogni. le a topartra, játszotérre, fagyizni, bevásárolni, piknikezni..stb. este fél7-7 mire hazaérunk, kivéve, ha beulunk enni valahova, akkor van néha este 9 is.
2016. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mindig máskor jön... ma 7kor jött, vacsiztunk, fociztak kicsit, fürödtek, együtt tv-ztünk, lefektettük a nagyot, összebújtunk egy fél órácskát, beszélgettünk, kaptam egy kis szeretet, hogy feltöltődjek és ment még egy címre :(

most várom, hogy jöjjön már, mert ülve elalszom :)

ha korán végez akkor szoktunk menni valamerre, ha 9-10 után, akkor meg filmezni szoktunk :)

2016. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hazajön,puszi,elmegy a wc-re :) utána megvacsorázik,közben megbeszéljük kivel mi volt aznap : ezek után több dolog is szóba jöhet: kertet szépítünk,elmegy edzeni, játszunk a lányunkkal vagy együtt tv-zünk. Olyan 18 körül jön haza,1,5-2 órát elvagyunk így,majd fürdik mindenki,lefektetem a lányunkat,és jön a mi privát időnk.
2016. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Hazajön,ad puszit,lezuhanyzik,ha éhes eszik majd egy kb egy órát pihen vagy ledől az ágyra vagy leül a gép elé és közben beszélgetünk,majd utána játszik a fiunkkal vagy elmegyünk valamerre stbstb
2016. júl. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi kimegyünk érte mindig valameddig a babakocsival, együtt hazasétálunk. Hazafelé vagy veszünk itthonra vacsit (péksütit) vagy ha valami keményebbre vágyunk, beülünk valamelyik helyre, sok helyen van kiülős rész szerencsére.


Aztán hazaérve etetjük a gyereket, 6-kor és 9-kor, a kettő között a gyerek alszik, mi sorozatot nézünk, néha ilyenkor más is történik köztünk.:) Aztán 10 körül alszunk, előtte nyilván fürdés, ilyesmi.

2016. júl. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!