Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Prémium EP kártyára mi vásárol...

Prémium EP kártyára mi vásárolható a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés
Pelus, krémek, törlőkendő, hintőpr...stb igen? Esetleg terhesvitamin?
2016. júl. 23. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima k&h van nekünk,apuéknak mkb és ezek közül,amit felsoroltál,mindet lehet rá. De csak ha fel van téve rá a baba,vagy hát az anya a terhes könyv másolatával. Mi erre vettünk még textilpelust,mullapot,cumisüveget is pl,meg lázcsillapító,orrspray,stb stb stb
2016. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hova kell küldeni a kiskönyv másolatot?
2016. júl. 23. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azzal fizettem a férjem gyógyszerét. Meg fogorvost is neki.
2016. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahol van az ep kártyád,meg kell kérdezni,nekik mi kell hozzá és oda. Odaadják anélkül is,hogy rajta lenne az illető sok helyen,de bármi ellenőrzés és jól megbüntetnek. Mi nekünk apuékérol 2x54 ezer ment el a baba dolgaira,ebből kb 20-25ezer max,ami a miénk volt,nem a babáé. Inkább rátettek minket,mint baj legyen.
2016. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tudom pelust meg törlőkendőt miért akarsz gyógyszertàrban venni...


Még nem volt olyan,amire azt mondtàk nem vehetem erre. (Gyógyszerek,naptej,homeopàtia, vitamin, làzmérő stb)

Sőt most màr hiteltörlesztőt is fizethetsz vele és annak is 20%- àt adóbevallàsnàl visszaigényelheted.

2016. júl. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!