Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennetek egy ilyen kapcsol...

Mit tennetek egy ilyen kapcsolattal?

Figyelt kérdés
A párommal 11 eve vagyunk együtt,van egy majdnem 4 evés kislányunk.Nagyon eltávolodtunk egymástól érzelmileg,mostanaban kevesebb a vita,de nagyon hullámzó volt a kapcsolatunk.Volt itt minden:abortusz,pofonok,családi viták.Lenyugodtak a kedélyek úgy ahogy,de szerelem nincs mar.Kulon alszunk mióta megszületett a kislány,szex azért van neha,külön jár szórakozni,kirándulni,programokra nem megyünk.A párom az en családomhoz egyáltalán nem jár mar másfél eve.A hétköznapokban úgy ahogy elvagyunk,de annyi elnyomott feszültség,sérelem van a háttérben.Szerintetek érdemes valamit kezdeni meg ezzel a kapcsolattal?Nagyon szeretnem ha a lányom a 2 szülővel együtt nőne fel,de igazi érzelmek egymás iránt nem nagyon vannak,vagy legalábbis melyen...Ma pl.közölte,hogy mindenkit többre néz nálam,semmit nem erek stb.Nem mondja minden nap de tudom,hogy ezt komolyan gondolja.
2016. júl. 24. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék vele. Pofonok meg ilyen kijelentések után nem is gondolkoznék a kapcsolat megmentésén.
2016. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
itt nincs mirol el tole es lehet meg mas parod es a lanyodnak egy masik szereto nevelo apukaja!
2016. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha mindketten ugy gondoljatok, akar egy ici picit is, hogy meg szeretitek egymast, akkor talan erdemes lenne megprobalkozni a parterapiaval. Ha ez nincs igy, vagy az egyik fel nincs benne a terapiaban, akkor ennyi. Szerintem csak a gyerek miatt bem erdemes egyuttmaradni. Programok es szeretet nelkul mi ertelme? Noncsenek erzelmek koztetek, se erintes, se egy kozos birkozas vagy fagyizas. Ez jelenleg igy, ebben a formaban szerintem nem csalad.
2016. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Azt hiszem a választ te is tudod. Ez így senkinek sem jó.

Én is hasonló """""kapcsolatban""""" élek(abortusz nélkül, eddig 1 hátbaveréssel, abszolút sex nélkül stb). 6 éve.

1 éves múlt a gyermekünk. Mivel közel normálisan élünk, így még kb 0,5 évig itthon maradnék(megszakadna a szívem, ha most kellene bölcsibe adnom a fiamat), addig is munkát és bölcsit keresek. Ha ez megvan már "csak" egy albérlet kell.

Amikor vita nélküli napjaink vannak, ő is, és én is jókat játtszunk a kicsivel, azt gondolom, akár maradhatnánk is. De magamra kell szólnom, mert érzelmek, és sex nélkül nem beszélhetünk párkapcsolatról, nemhogy családról...

2016. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tényleg így van, akkor én nem próbálnám megmenteni ezt a kapcsolatot. Értem, hogy a kislány érdekeit tartod szem előtt, de szerintem ő is érzi a feszültséget meg sérelmeket, ez nem tesz jót neki. Sőt, azt hiszem jobb egyedül álló anyuka gyerekeként nyugalomban, kiegyensúlyozottan felnőni, mint hogy ilyen szülői példát lásson maga előtt. Ugyanakkor miért ne lehetne, hogy lezárva a férjeddel a házasságotokat találnál egy normális férfit, aki szeretne mindkettőtöket és a kislánynak apja helyett apja lenne?

Nálam egy pofon, vagy egy ilyen mondat (hogy mindenki jobb nálad és semmit nem érsz) végzetes lenne, biztos, hogy abban a pillanatban tünnék el gyerekestül. Ne haragudj, de ez egy oltári bunkó pasira utal, aki megaláz és megsért.

2016. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem jutottam a végére, azt mondtam volna, hogy sok munkával, párterápiával meg lehet még menteni ezt a kapcsolatot. de a legvége miatt már azt mondom, hogy váljatok el. nem érdemled meg hogy olyan emberrel kelljen élned, aki ennyire lenéz és semmibe vesz.
2016. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm sz eddigi válaszokat.A kislányt nagyon szereti és nem választanám el tőle,de közben meg annyira rossz érzés,hogy akivel együtt élek semmibe vesz,semmi önbizalmam így.Semmi nem jó neki velem kapcsolatban,kritizálja a külsőmet,a.munkámat,semmihez nem értek,de közben hitelt vetetne fel velem,vállalkozóit váltsam ki,emellett miért nem tartottam meg a gyereket,máskor meg azt mondja,hogy nem kell több.Szóval nem tart semmire,de egyszerre meg nem tudom hány bőrt húzna le rólam.értitek..
2016. júl. 24. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez már nem kapcsolat. Ennek rég vége van. Ha már a kölcsönös tisztelet sincs meg egymás iránt akkor nincs miről beszélni.

Nem értem mért gondolja mindenki hogy jobb a gyereknek ha együtt vannak a szülei egy sz*r kapcsolatban, mintha elválnának és lenne egy nyugodt életük... Pofonok, sértegetések? A lányod biztos tudja hogy baromira nem jöttök ki jól, nincsenek közös programok se, külön járkál el, végül is ez olyan mintha már elváltatok volna, nem értem ez mért jó bárkinek is vagy a gyereknek? Ez már nem olyan mint egy család. A gyerekkel attól még tud találkozni és programokra vinni akkor is ha elváltok. Szóval én mindenképp a különélést választanám.

2016. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!