Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák miért öltöztetik a...

Anyukák miért öltöztetik a kislányukat ilyen r. ncosan ruházati boltba?

Figyelt kérdés

Nem értem, oké, hagyjuk a gyereknek szólás szabadságot.. meg csak az legyen amit a gyerek akar. De úgy látom mintha teljes mértékben a gyerekre lenne bizva, lehet az a leges leg kisebb ruha is, vagy a leg átlátszóbb, s az anyuka nem ellenzi, bele se szól. Ennyire lesz.rja a gyerekét hogy milyen ruhát vesz ?

Aztán meg ugye az ebből következetes botrányok, férfi üggyel.. a másik fél a hibás. Inkább csak ez a rbancos oldala az érdekes. Fejlődő szervezet, miért kell abba az irányba terelni h azt csináljon a gyerek meg azt válasszon amit akar, és tényleg lehet a legrbancosabb ruha is. Nem érzi az anyuka, h épp egy ribit formál a "kedves kislányából, torz énképpel kialakitva ?


2016. júl. 24. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Ezen én is gondolkoztam egyszer. Talán két éve nyáron épp felsőket vettem egy női ruházati boltban és detto ugyanez volt.


Fel is vontam a szemöldököm azon, hogyha én 24 évesen(akkor még csak 22 évesen) felnőtt fejjel megbotránkozom egy ilyen látványon, akkor a nálam elvileg e téren tapasztaltabb anyuka az hogy engedheti ennyire elfajulni a dolgokat. Bármit csakhogy a gyerek csendben maradjon. Én valahogy ezt szűrtem le belőle.

2016. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

"Aztán meg ugye az ebből következetes botrányok, férfi üggyel.. a másik fél a hibás. Inkább csak ez a rbancos oldala az érdekes."


te az a kérdező vagy, akivel már egyszer itt többen összevesztünk, mert szerinte a megerőszakolt nők is tehetnek arról, ha erőszak áldozatává válnak, mert miért öltöztek úgy? ott beszéltünk neked az áldozathibáztatásról, és pislákolt ezzel kapcsolatban nálad már a fény.


ha nem az a kérdező vagy, akkor keress rá arra a kérdésre, hogy ne kelljen újra leírnunk neked.

2016. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

ma tényleg az van,hogy végig megyek a városon és 10-12 éves lánykákon szinte kivétel nélkül olyan rövid nadrág van, ami a fél feneküket nem takarja. gondolom mindenki tudja,hogy miről beszélek. konkrétan kilóg belőle a fenekük, nem túlzok. ez megspékelik valamilyen átlátszó felsővel. tényleg nem szabadna ezt hagyni a szülőnek.

persze egy normális világban ez nem lenne baj. de annyi elvetemült pedofil van, akiknél ez olaj a tűzre. de ha nem is lennének ilyenek, akkor sem kell nevetségessé tenni magát. a fiatal kamasz még nem látja át ezt. a szülőnek kéne okosabbnak lenni és ott lenni amikor a gyerek vásárol. és ésszerűen jóváhagyni a választott ruháit. nem mondom,hogy szóljon bele. de ha nagyon prostis,akkor bizony ne vegye meg

2016. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
"Anyukák miért öltöztetik a kislányukat ilyen r. ncosan ruházati boltba?" Nem értem. A kérdésed arról szól, hogy miért r.bancosan öltözve mennek a lányok a ruházati boltba? Miért nem fogalmazod meg normálisan a kérdést? Milyen kislányokra gondolsz? Hány évesekre? Miért kell általánosítani?
2016. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na igen, itt felvetődik az a kérdés, ahogy szépen leirtad, hogy kint van a fenekük, vagy bevágott a nadrág, a felső sem takar sokat, átlátszik,

hogy azok az anyukák, mit gondolhatnak a lányukról, ha meglátják ? mi jut először az eszükbe a lányukról ? Nekik nem tünik fel, nem látják, hogy mennyire kint van a feneke, vagy ki lóg a melle ? Ők ezt teljesen normálisnak látják?.

2016. júl. 24. 21:51
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Te beteg vagy kérdező!
2016. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, én dolgozom, és mindennap látok ilyeneket.
2016. júl. 24. 21:56
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, mennyi idős vagy.

Én 32. Amikor 14 voltam, nagy divat volt a "p.i.csagatya". A hosszabb farmereket simán ollóval vágtuk annyira rövidre, hogy a fél fenekünk kilógjon. Mert az volt a divat. Átlátszó felsőket nem hordtunk, de haspólókat igen. Az sem takart sokat...


Szóval nem újkeletű ez a dolog. Tudod a kiskamaszok/kamaszok felnőtt nőként akarnak kinézni, csak még nem tudják hogyan kell, és bontogatják a szárnyaikat.


Arra a feltevésedre pedig, hogy "férfi üggyel" csak annyit mondok, hogy ha meztelenül mennék az utcára, az sem lehet ok arra, hogy egy férfi megerőszakoljon... Az akkor is 100%-ban a férfi bűne.

2016. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért utolsó, ha te meztelenül vonulsz az utcán az cseppet sem ráutaló magatartás, igaz? Dehogynem.. de persze tudjuk, mindig a csúnya rossz férfiak akik kihasználják az ártatlan, apácalelkű nők azon jogát hogy bármennyi testfelszínt szabadon hagyhatnak... de nem akarok vitába bocsájtkozni, szerintem ha valaki így öltözik és megerőszakolják, az ugyan annyira az ő hibája is mint az erőszakolóé, de van aki szerint nem.
2016. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9: nem ártana neked se olvasni arról, mit jelent az áldozathibáztatás. teljesen off, amiket mondasz.


ráutaló magatartás szerinted a szexre a kihívó ruha. ez máris totális fail. de legyen, fogadjuk el a játék kedvéért. ember, ráutaló magatartás a szexre!!!, nem az erőszakra. érted már a különbséget? tudod, mi a különbség a szex és az erőszak között? remélem, hogy igen...


a ráutaló magatartás kifejezést is érdemes lenne kigugliznod, mert azt sem használod megfelelően.

2016. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!