Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan lánynevek, amiket...

Olyan lánynevek, amiket tényleg nem hallani sehol?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani olyan oldalt, ahol olyan neveket találok, amik tényleg ritkák? Olyan mérges vagyok, mert eddig amit kitaláltam, akkor még alig volt olyan gyerek, de mire megszületett és annyi idős lett, hogy lementünk játszóra, minden második kisgyereknek az volt a neve, milyen nemzetiségű nevek közt bogarásszak, hogy ne fussak össze ilyennel nagyon?
2016. júl. 27. 16:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lepontoztok, de ha olyan nevet akarsz, amit nem fogsz hallani a játszón, akkor add a Julianna, Margit, Matild, Erzsébet, Mária, Ilona, Irén, Piroska nevek valamelyikét.

Ha még böngészni akarsz közülük, keress 1940-50-60-as évekbeli névadási statisztikákat.

2016. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

[link]


Válogass!

2016. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
8%
Violetta, Brünhilda, Hilda, Martina, Leonóra, Gyopárka, Zselyke, Arabella..hirtelen ezek jutottak eszembe, de amúgy német nevek vagy erdélyiek között bogarássz, egészen különleges hangzású nevek is vannak!
2016. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Zselyke a Berki Nati miatt elég felkapott, nálunk legalábbis sok 2 éves Zselyke van :D


kérdező, mi a nagynak a neve, Anna vagy Lili?

szerintem vannak olyan rettenetes nevek amik nem fognak szembe jönni, pl. Ribizli, Menta, Lavínia, Levendula, Angyal, Napsugár, Manna, Gvendolin

de pl. én inkább adok olyat amivel lehet találkozim, mint olyat ami nem élhető

2016. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
" Julianna, Margit, Matild, Erzsébet, Mária, Ilona, Irén, Piroska" ezek pont most kezdenek megint baromira elterjedni!!! :(((
2016. júl. 27. 17:27
 6/23 A kérdező kommentje:
Ki az a Berki Nati???
2016. júl. 27. 17:29
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megyek is bogarászni. Egyébként nagyon tetszik a Lívia, de félek, hogy belenyúlok és azt is most fogják felkapni. Egyelőre csak 1 Lívia ismerősöm van...
2016. júl. 27. 17:30
 8/23 anonim ***** válasza:
Nézd,szerintem olyat nevet nem fogsz találni ami a gyermeked egész élete alatt ritka lesz.Adjátok azt neki ami nektek tetszik,nem attól lesz egyedi.
2016. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

:D:D Pedig a Menta és a Napsugár már eléggé kezd terjedni.... :D:D

Én az Áron nevet találtam ki még 2001-ben. Esküszöm, hogy azt hittem, ritka név. Aztán meg a Kirát! Na hát ne is beszéljünk róla, hogy mennyi Kira van azóta!!!!

2016. júl. 27. 17:43
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy régen is ritka volt,csak lehet nem figyelted.Én is igy jártam a Kamilla és a Zita névvel.Mióta Kamilla lányunk megszületett úgy érzem mindenki ezt a nevet adja,és mióta eldöntöttük,hogy a kistesó majd Zita lesz,ezt is sok helyen hallom.Egyébként nekem van egy kedvenc lánynevem,amit még sehol sem hallottam,de sajnos a férjem leszavazta.Ez a Szorina.
2016. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!