Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vállalnátok így gyereket...

Ti vállalnátok így gyereket 24 évesen?

Figyelt kérdés

Férjem szüleinél lakunk,mindketten rendelkezünk jövedelemmel ( minimálbér) így ketten kb 150-160 ezret keresünk.

Sajnos, jobb helyet nem találnánk később sem, mert erre csak sajnos ilyen fizető helyek vannak.. :(

Kb. 30 ezret adunk be rezsire + 16 ezer a telefon számlánk. Ezen kivül nem igazán költünk, hanem spórolunk.

Van lekötött pénzünk ( 1,1 m Ft), és betéti számlán is van egy kis megtakarítás.

Két éve vagyunk házasok, és már nagyon szeretnénk egy babát.. :) De tanácstalan vagyok egy kicsit.

Ti így bevállalnátok? :)



2016. júl. 27. 17:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%
Amíg nem kerestek FELENJÈNT legalább annyit, mint most ketten, nem laktok külön a szülöktöl (akár albérlet, akár saját), addig ne akarjatok gyereket.
2016. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
* FEJENKÉNT
2016. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem szülnék senki nyakára és a keresetetek se valami fényes.
2016. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

Mi is így indultunk.

Most van ház, kocsi, két csodás gyerek, nagyjából minden amit akartunk.

35/n

2016. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

nem, erre nem. se lakás, se élhető kereset.

először alakítsátok ki a saját környezeteteket, utána

2016. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Én még várnék egy kicsit, nagyon kevés ez a 160 ezer ft..
2016. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%

mi is hasonlóan vagyunk. a szüleimmel élünk, (de külön lakrészen), a rezsibe beadunk, a kajánkat mi fizetjük. van egy kis megtakarításunk, de a nagy része elment a babahomikra. nekünk sincs egyenlőre költözési lehetőség, de képesek vagyunk együtt élni, nincs gond. nem olyan rossz ez a helyzet, mint ahogyan azt sokan beállítják. szóval igen, én bevállalnám, bevállaltuk.

20N (36hkm)

2016. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Így nem. Sokkal jobb helyzetben nem voltunk,amikor született a fiunk,de mégis. Mi külön éltünk albérletben már 3 éve, nagyjából ugyanennyit kerestünk, de volt felreteve kB 4 millió ft-unk. Nem nélkülöztünk soha,de megnéztük,hogy mire költünk. Most készül el a házunk (közben sokkal jobban fizető munkát kaptam), de pár hétre a szüleimmel együtt kell élnünk. És habár szeretjük egymást és próbál mindenki toleráns lenni,azért nem egyszerű. Hosszútávra nem rendelkeznék be erre semmiképpen.
2016. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Az első három szó után már határozott NEM.

Más nyakára, normális bevétel nélkül. Amennyit leadtok, az nem elég semmire, azaz ők tartanak el és erre gyerek? Gyereknek (=önállótlan felnőttnek) gyerek?

2016. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi jövedelemre, és így, hogy nem önállóan éltek, biztos, hogy nem. Nem szülnék a szülők nyakára, és ennyi pénzből varázslat lehet kijönni. Szerintem is fejenként kéne ennyit keresni minimum.
2016. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!