Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akiknek volt/van...

Anyukák! Akiknek volt/van ilyen. Szülés utáni rosszullét nelegtől, izzadósság. Elmúlik valaha?

Figyelt kérdés
Szörnyen megvisel ez a változás, 6 hós a babám es nem birom a meleget egyáltalán :-( 18-20 fok körül mar izzadok, 25 foktol rosszul vagyok a szabadban :-( kiváncsi vagyok hogy másnál volt e ilyen, ha igen akkor később jobb lett/ maradt/ rosszabbodott? Köszönöm
2016. aug. 4. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoptatsz még? Az én babám is 6 hónapos, brutális módon izzadok, tököm tele van már vele. Védőnőm szerint wz normális, mivel még szoptatok. Hát nagyon remélem, hogy ha abbahagyjuk, akkor elmúlik, mert ha nem, akkor mindenképpen orvosi segítséget fogok kérni.
2016. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos, és szoptatok......izzadok mint egy ló :( .Szomszédomnak 2 éves a kisfia ,ő azt mondta most kezd neki javulni. Nekem is azt mondták ,hogy hormonális dolog.Illetve, hogy a tejmirigyek módosult izzadságmirigyek,és ezért van összefüggésben a kettő.
2016. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kimerültség miatt is izzadhatsz. Ez normális nyugi, el fog múlni. Szedj multivitamint és vasat, az sokat segít! Vérszegény nem vagy?
2016. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Kiderult, hogy pajzsmirigy problema all a hatterben, szules utan jott elo a gond, es egy gyulladas "leplezte le". Erdemes ellenorzeskepp egy vervetelt, ezen belul is TSH ellenorzedt kerni, nekem az endokrinologus mondta, hogy sokaknak van gond a pajzsmirigyevel szules utan, es ez okozhat ilyen tunetet.
2016. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

1- megértem, utálok menni így bárhova is, pedig ugye muszály...jövő nyarat nem szeretném így végigvinni :S

2- igen szoptatok. hallottam erről a hormonális dologról. 2 év?!?! jesszus! remélem hamarabb rendeződik!! Azért köszi, hogy megírtad.

3- nem tudok róla, de mindenképp megnézetem. köszi a tanácsot, megpróbálom a vitamint, vasat. hát igen sajna azokban van vas, amiket nem szeretek :-(

4- köszönöm, hogy megírtad, hamarosan el is megyek akkor a dokihoz, vérvételre. Jobb ha kiderül az oka, vagy megnyugtatnak, hogy majd elmúlik.


Mindenkinek kitartást, minél hamarabbi visszatérést a "normális" léthez

2016. aug. 4. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!