Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként hogy éljem ezt túl?

Anyaként hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

Nekem annyira elegem van! :(

Október óta felborult az életem. Újra jól akarok lenni! :(

Először napokig tartó hányingerem volt. Ezért gyomor tükrözés és hasi uh volt. Minden rendben volt. Majd a hányinger mellé jött a torok szorítás. Fül orr gégészeten is minden ok. A hányinger elmúlásával jött a mellkasi nyomás. A torok szorítás is elmúlt maradt a mellkas nyomás... Voltam mellkasi röntgenen, 10nél több EKG, kardiológiai vizsgálat, vérvételek, neurológiai és endokrinológiai vizsgálatok is megvoltak. Pszichiáternél is voltam. Pánik beteg nem vagyok, a rosszullétek napokig eltartanak, utána hetekig jó vagyok. Míg vannak a tünetek sírok egyfolytában mert már nem bírom. Mi bajom?? A doki szerint lelki eredetű, stressz, fáradság(4 éve nincs egy átaludott éjszakám sem), bezártság(nem járok el sehova). Van két gyönyörű fiam de nem vagyok jó anyukájuk emiatt a szar miatt. Jól akarok lenni:(

Nem akarom ezt :(

Boldog akarok lenni :(

Annyi gyógynövényes szart kipróbáltam már de semmi. :(

23 éves vagyok.. Nem lehet, hogy így éljek.. Barátokat akarok(mert egy sincs), szabad időt(nincs időm magamra, semmit sem teszek magamért), boldogságot a gyerekeknek és magamnak! Mi bajom? Depresszió? Vagy kiégés? Vagy szimplán túl sok nekem ez a z egesz? Ha nagyobbak lesznek a gyerekek jobb lesz?


2016. aug. 7. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem igaza van a dokinak. Stressz, fáradtság, depresszió. Lássuk csak:


- 4 év óta egy átaludt éjszakád sincs (ne haragudj, de a gyerekeknek többé kevésbé fél-1 éves kortól át kellene aludniuk az éjszakát, így itt valami nagy hibát vétettetek)

- nincsenek barátaid - szintén a te hibád

- nincs szabadidőd - ez nem a te hibád, de megfelelő napi rutinnal, programmal, segítséggel a férjedtől megoldható lenne

- semmit sem teszel magadért - ez megint a te hibád

- nem jársz el sehova - ez is a te hibád (gyerekekkel is lehet társasági életet élni!)

- ahelyett, hogy megoldást keresnél mártírkodsz és vergődsz, amivel csak rosszabbá teszed a helyzetet...


Szerintem a problémák 99%-a könnyen kezelhető lenne, ha egyszerűen a férjeddel vennétek rá a fáradtságot.

2016. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Nekem volt hasonló, kb. fél évig tartott. Akkor az derült ki, hogy van egy gerincferdülésem, amitől lehet ez. Fuss egy kört ilyen irányba is.

Én máig nem tudom, hogy ez tényleg a gerinctől volt vagy inkább a stressz. Előtte volt egy vetélésem, szóval volt okom rá. Az is lehet, hogy a kettő együtt.

2016. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Boldogtalan vagy, nincsenek barátaid, hobbyjaid, szociálisan el vagy szigetelve. Add be a kölköket óvodába, és találj vmi hobbyt meg ismerj meg embereket. Volt egy német film, ahol a háziasszony elutazott pár napra egy idősebb hölggyel és utána visszatért az életkedve.
2016. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Szorongásoldó gyógyszert íratnék fel, azt szedném egy hónapig. Aztán vissza az orvoshoz az eredmémnyel.
2016. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Keress pszichológust,és járjatok játszótérre.A többi anyukát megismerve meglátod,hogy másoknak sem könnyű,és mennyi lehetőséged van még.Ahogy jobban rálátsz mások életére, a sajátod sem tűnik olyan pocséknak.A párkapcsolatodról nem írtál, nem lehet, hogy ott nincsenek rendben a dolgok?
2016. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 7. 11:50
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy ezzel egyedül. Ebben voltam én is, el hitették velem, hogy egy anya élete olyan, amit leírtál, pedig ez nem igaz!!! Férjed ismeri a problémádat? Tudsz vele erről beszélni?
2016. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen. Tudja. De nem mindíg tudja tolerálni. Ha rosszabb napja van akkor megbánt.. :( Ha kipihent akkor segít.
2016. aug. 7. 11:53
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Öcsém is ilyen panasokkal küzdött mire beállitották pánik betegnek aztán nagy nehezen kiderült hogy refluxos és gyomorfekélyes! Ki kell zárni mindent! Minden jót neked! Egyébként merre laksz?
2016. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Elég nagy baj, hogy nem partner a gyógyulásodban, felpülésedben a férjed! Elsősorban ezen kellene változtatni. Egy házasságban alapvető, hogy akkor is egymás mellett álljatok, ha éppen rossz napotok volt.


A gyerekekkel ő foglalkozik? Kel hozzájuk? játszik velük? Viszi őket?


Kettesben szerveztek programokat?


Otthonról miért nem jársz el? Legalább vásárolni, játszótérre, sétálni a gyerekekkel, piacra, gyerekprogramokra? Más anyukákkal miért nem tartod a kapcsolatot?


Hobbid nincs?

2016. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!