Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisbabám milyen színű lesz?

A kisbabám milyen színű lesz?

Figyelt kérdés
A párom félig indiai valamennyire látszódik rajta, hogy nem fehér. Én világosbarna, zöldeskék szemű vagyok. Mostanában sokat gondolkoztam rajta, hogy a gyerekem milyen színű lesz? Ne értsétek félre szeretem a páromat, a kisbabát is csak kíváncsi vagyok.
2016. aug. 10. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A sotet bor/ haj/ szem szin oroklodik dominansan, tehat valoszinuleg olyasmi bore lesz, mint az apukajanak.
2016. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen párt és egyértelműen az apára ütött a kisfiú.
2016. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Ha szereted nem mindegy? Őt fogod viszontlátni benne. Te döntésed. Én sose állnék össze idegen rasszú nővel akármenyire szép. Pont ezért, szeretném ha majd a gyerekemre nézek, viszontlássak valamit magamból. A véred a legdrágább kincs a világon, vigyázni kell rá, mert ha egyszer összekevered, soha nem lesz olyan mint volt. Soha.
2016. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. Mostanában ezen gondolkoztam, de nem azért mert nem szeretem a párom. Csak próbálom elképzelni a babát,hogy milyen lesz szerintem más anyák is így vannak ezzel. Őt szeretem számomra nem lényeges a bőrszíne.Amúgy félig indiai csak a párom apja az, az anyukája szőke világosbőrű tehát nem teljesen más rassz.
2016. aug. 10. 16:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a párod bőrszíne lesz domináns, de a többi változó. Lehet akár zöldeskék szeme, világosabb hajú, nem fekete. Biztos, hogy hasonlítani fog mindkettőtökre és nagyon szép kisbaba lesz.
2016. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Neked nagyon nem kellene szaporodni ennyi ésszel, 3.
2016. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy szurok fekete nőnek született 2 babája egy szőke férfitól.

Mindkettő gyerek szőke, kék szemű, fehér bőrű...

2016. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szőke, kék szemü, hófehér barátnőmnek, és a sötét bőrű, hajú, szemű iráni férjènek a kislánya kék szemű, fekete hajú, fehér baba lett.
2016. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Apám kreol bőrű, sötét hajú és szemű, anyám szőke hajú, kék szemű. Én apámra ütöttem. Az unokatestvéreim is ugyanilyen paraméterekkel indultak, mindketten hófehérek, kék szeműek, kicsinek szőkék voltak, de már bebarnult a hajuk.

Kíváncsian várjuk a szőke, zöld szemű párommal, hogy nálunk melyik fog érvényesülni :)

2016. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, milyen lett a babád, kérdező! :)
2016. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!