Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként le tudnál mondani a...

Anyaként le tudnál mondani a gyerekedről, ha az apjával akarna élni? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Ismerősöm mondta el, hogy a 3 éves kisfiát válás után az apja nevelné. Kérdezte, hogy én engedném a helyében. Mondtam, hogy nem és valóban nem tudom elképzelni, hogy a babámat aki most 1 éves ne én neveljem.Erre azt mondta, hogy én túlzottan magamhoz láncolnám a gyerekemet.Az igaz, hogy sokat vàrtam a babàra de nem sajátitom ki.
2016. aug. 30. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

3 évesen még nem tudja eldönteni, úgyhogy nem. De az apjából se csinálnék hétvégi apukát, közös felügyeletre törekednék.


~14 éven felül aszt hiszem "engednék", ha nem csak azért akarná, mert az apja pl.: mindent megenged neki, csak nevelni ne kelljen.

2016. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

*aszt=azt

Javít a telefon.

2016. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
harom évesen tenyleg nagyon pici, de dicséretes, ha anya belátja, hogy nem ő a legjobb a gyerekének. Én 8 évesen kerültem apuhoz, nem szerettem anyuval élni és én akartam apukámhoz költözni. Nehéz volt elintézni, de szerencsére anyu is belátta egy idő utan, hogy o alkalmatlan a gyereknevelésre, s azzal teszi nekem a legjobbat, ha esélyt ad egy normális életre édesapám mellett
2016. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Igen.

Ha úgy látnám, hogy a gyereknek ott jobbak a körülményei, az apahoz jobban ragaszkodik, akkor igen, felül emelkednék az onzesemen, hogy magamnak akarom a gyereket: az ő érdekét nézném.

Mellesleg ehhez nem kell lemondani róla, hiszen a kapcsolattartas nem maradna el.

Egyébként a legjobbnak én a megosztott felügyeletet tartom, amikor a gyerek itt is ott is egy-egy hetet tölt.

2016. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem miért a nőnek ítélik szinte mindig a gyereket. Sok esetben az apa normálisabb. Azt kéne figyelembe venni válásnál, hogy melyik szülő normálisabb. Nem azt, hogy mi van a lábuk között.
2016. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudok erre válaszolni. Fogalmam sincs mit tennék ilyen esetben.
2016. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
3 évesen nem,mert még erről nem tud dönteni.Ha 10-11 évesen mondaná ezt,akkor fájó szívvel,de megengedném,biztosítva,hogy bármikor meggondolhatja magát.
2016. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

nem tartom magam olyan rossz anyának, hogy bármely esetben is lemondjak a gyerekemről.

ha az apja dúsgazdag, vagy atomagy, az se hatna meg

2016. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Abba biztos nem mennék bele, hogy vasárnapi anyuka legyek, vagy kéthetente láthassam a gyerekemet, de ha belátnám, hogy apuka tényleg alkalmasabb a gyereknevelésre, akkor igyekeznék valami megfelelő kompromisszummal kijönni a helyzetből. Mondjuk hogy heti x alkalommal attól még én megyek érte az oviba, hogy rendszeresen nálam alhat, ilyesmi.
2016. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Soha.
2016. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!