Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen üzletbe ajánlanátok...

Milyen üzletbe ajánlanátok utalványt?

Figyelt kérdés
Rokonoknak utalványt szeretnénk adni, mivel pénzt sosem fogadnak el, a """probléma""" csupán az, hogy a babának minden nagyobb dolog megvan, amire szüksége lesz. Ami fog kellene, azok a mindennapos dolgok, étel, ruhák, játékok.... Na már most nem vagyok járatos a témában, melyik üzletet ajánlanátok erre a célra, Budapesten vagy Dunakeszin, bár a legjobb lenne, ha esetleg online is lehetne rendelni (lehetne külföldi is, csak a postaköltség miatt ez szívatós ajándék), és mondjuk 1-1,5 évig legalább felhasználható legyen az utalvány?

2016. aug. 31. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én anno a DM -es utalvanyoknak örültem a legjobban. Szerintem az nagyon praktikus.
2016. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is a DM-esnek örülnék.

Ott vehet egy csomó mindent jó áron: pelus, popótörlő, fürdetők, krémek, cumisüveg, cumi, rágóka, bébiétel, tányér, evőeszköz, kiegészítők stb stb stb.

2016. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is a DM-re szavazok.
2016. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

DM, Müller...

de ha minden megvan, és úgysem fogadnak el pénzt, akkor minek? mintha pohár vizet öntenél a tengerbe?

inkább adj valami jelképes, de egyedi ajándékot... vagy egy kupont pl baba/családi fotózáshoz.

2016. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


És milyen összegben lenne érdemes?


(A minden megvant úgy értettem, hogy mostanra, a kezdeti időszakra, pl. van kiságy meg babakocsi. De nincs több évre való bébiétel vagy pelenka, és hát nagy valószínűséggel fog kelleni mindkettő. Segíteni szeretnénk őket, nem valami jelképpel kiszúrni a szemüket)

2016. aug. 31. 11:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Barátoktól 5000 Ft környékén kaptam. Rokonoktól 10-20 ezer Ft értékben.
2016. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen dm :)

Az összeg meg nagyban függ a ti anyagi helyzetetektől, és a kapcsolatotoktól, de 10 E körül szerintem.

2016. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
DM, vagy szerintem a Rossmann mégjobb, és annak webshopja is van.
2016. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dm, rossmann, Müller

Nézd meg esetleg, hogy mi van a közelükben, környékükön, talán ott hamarabb be tudják váltani.


Esetleg Brendon, babaszafari bababoltok (ilyen helyeken is sok mindennapi dolog van).

2016. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dm, Brendon, Müller
2016. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!