Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetet melyik nehezebb?

Szerintetet melyik nehezebb?

Figyelt kérdés
Egyedül két kisgyerekkel, vagy egy gyerekkel és mellette dolgozni? Apa nagyon sokat dolgozik külföldön,segítségetem nincs. Nagyon szeretnénk még egy babát.
2016. szept. 8. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő borzasztóan nehéz. Ha van energiád 2 kicsihez hajrá! Én 90% ban egyedül vagyok velük mellette a háztartással. K....a nehéz! Ha dolgozl és egy gyerek van az sem lehet egyszerű. Elindulni érte menni mellette megcsinálni mindent. Szerintem ugyan olyan a kettő.
2016. szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kinek mi...

Nekem munka mellett sokkal nehezebb lett, mert akkor is egyedül voltam, csak még dolgoztam is. De van aki meg otthon nem bírja, szóval attól függ, te milyen típus vagy.

2016. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy gyerekkel es dolgozni mellette, mivel ugy a haztartas mindket esetben rad marad, ha pedig nehez a munkad nem sok energiad lesz a gyerekkel is foglalkozni plusz hogy legyen mindig meleg kaja. Ket gyerkoccel otthon konnyebb, ha az egyik mar nagyobbacska, esetleg o is tud figyelni a picire amig a haztartast intezed, vagy besegit valamiben. Ha mind a ketto pici akkor az is nehez, de van amikor lefoglaljak egymast. Sok mindentol fugg.

egy harom gyermekes anyuka :)

2016. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!