Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várt valaki közületek így...

Várt valaki közületek így babát? Mit tegyek? A férjemmel megromlott a kapcsolatom.

Figyelt kérdés
3 gyermekünk van, most várjuk a negyediket. A férjem heti 1 napot van itthon, a többit a barátokkal tölti. Reggel 7-kor elviszi a gyerekeket iskolába, hajnalban jön haza. Nem eszik, nem alszik otthon. Ha kérdezem vagy próbálom vele megbeszélni, hogy miért ilyen, akkor azt mondja, hogy én fújom fel és szerinte ez így rendben van. Otthonról dolgozok 4 hónapja, mert a terhesség eleje óta feküdnöm kell. Nagyon magányos vagyok. Mit tegyek, hogy változzon ez a helyzet?
2016. szept. 16. 07:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos az alaprecept az, hogy ha mindkét fél szeretne javítani a helyzeten, akkor sok lehetőség van, ha csak az egyik, akkor viszont csak egy.
2016. szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Nem sorban várom a "kölyköket". A legkisebb 9 éves, a legnagyobb 15, nagyon régóta vártunk a picire. Rendes munkám van, könyvelőként dolgozok, lenne hova mennünk. (Persze nem egyik napról a másikra, de pár héten belül meg tudnám oldani). Ha úgy alakul a CSED és a GYED mellett is tudnék otthonról dolgozni. A válás is megfordult a fejemben, de elsősorban máshogy szerettem volna megoldani a helyzetet.
2016. szept. 16. 07:42
 3/62 anonim ***** válasza:
78%

És házasságotok eleje óta csak 1 napot tölt otthon,a többiben úgy viselkedik,mint egy hormonzavaros kamasz??

Hogy a pitsába tudtatok így összehozni 4 gyereket is??? Ne haragudj,de ez a legabszurdabb családi élet,amit valaha láttam!

2016. szept. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
69%
Hogy lehetsz ennyire buta, ne haragudj....Nemhogy plusz gyereket nem vallalnek, agyba sem bujnek ilyen ferjjel. Miert nem gondolkozol?!
2016. szept. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Nem mindig volt ilyen. Egy pár hónapja változott meg. Ha ilyen lett volna, biztos, hogy nem házasodunk össze és nem vállalunk közösen gyerekeket.
2016. szept. 16. 07:49
 6/62 anonim ***** válasza:
68%
Mennyi idos terhes vagy?
2016. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
63%

De könyörgöm,csak nekem alap,hogy ha már egy anonim oldal rajongóihoz fordulok tanácsért,akkor leírok minden lényeges mozzanatot!

Ugyanis az itt lévők nem a barinőid,akikkel csacsogsz az életedről nap mint nap.

Ne kelljen már harapófogóval kihúzni belőled a lényeges infókat!

Mióta ilyen? Te miért nem bsztál már az első néhány alkalom után az asztalra? A gyerekei sem érdeklik? Vagy csak téged akar kiküszöbölni?

2016. szept. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
78%
Aztan hol eszik, alszik?
2016. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj meg leülni vele mégegyszer. Kérdezd meg újra, hogy szerinte ez hogy lehet normális, ezt nem lehet felfújni mégis mit gondol stb. Mond meg neki ha nem mondja el őszintén mi van, akkor vagy költözik, vagy te mész a gyerekekkel, és nem is fogja látni a születendő gyermekét sem. Ne hagyd hogy olyanokat mondjon, hogy úgysem mész el stb. Ha nincs megfelelő válasza magyarázata, akkor egyikőtöknek tényleg menni kell, mert ha magyarázatot se akar adni nem fog változni. Ha pedig nem ismered a problémát, akkor nem lehet segíteni.
2016. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
26 hetes terhes vagyok. Csak velem ilyen. Már az első alkalom után beszéltem vele erről, akkor azt mondta, hogy nem megy el este többet, ha ez engem zavar. Viszont nem változik a helyzet. Ilyenkor az egyik barátjához megy. Nem tudom, hogy miért ilyen, nem lehet ezt vele megbeszélni.
2016. szept. 16. 08:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!