Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Trimeszter1 várandósvitamint...

Trimeszter1 várandósvitamint lehet kapni gyógyszertárakban?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyikben? Vagy csak neten tudom megrendelni? :) Ha már szedtétek mik a tapasztalataitok? :)

2016. szept. 21. 13:22
 1/4 anonim válasza:

Igen lehet, én pl. Pingvinben már láttam. De ha megkérdezed és nincs nekik, biztosan megrendelik neked.

Sok pozitívat lehet olvasni a Facebook oldalán, jobban mondva csak pozitívakat, viszont sok negatív hatásról is beszámolnak egy Facebook csoportban.

2016. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

benu ban is van! én szedtem. nekem nagyo összezavarta a ciklusom, 4 hónapja várjuk hogy helyrejöjön semmi. baby sehol. állandó fejfájást és hányingert okozott.


írtam a Tündének, azt mondta biztos rosszul szedtem.


fészne van egy csoport vélemények a trimeszterről,olvasgas ott is!

2016. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Szuper, akkor nem kell rendelgetnem! :) egyébként igen, én is csak pozitívat hallottam illetve olvastam róla.. De egy próbát megér!
2016. szept. 21. 13:35
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ha nincs komolyabb nőgyógyászati gondod és a ciklusod is normális, akkor ne ezt vedd! Sokaknak összezavarta a ciklust, ahogyan olvashattad is a hozzászólásban. Szerintem a legjobb, ami most a piacon van, az a Femibion. Arról rosszat még egyáltalán nem olvastam és árban is kb. ott van, vagy még olcsóbb is, mint a Trim.
2016. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!