Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek volt méhen kívüli...

Akinek volt méhen kívüli terhessége lelkileg, hogy jött rendbe?

Figyelt kérdés

Június 27.-én derült ki, hogy méhen kívülim van, aznap meg is műtöttek.

Nagyon szerettük volna, tervezett baba volt, elsőre össze is jött.

Minden nap eszembe jut és elsírom magam.

Ma kellett volna a 20. hetet töltenünk, és tudom - ő lett volna a 2. babánk -, hogy már éreznem kellenne, már egyértelműen látszódnia kellenne.

Kislányom tesót szeretne, így ha épp nem gondolok rá, akkor is eszembe juttatja.

Ha végre sikerül teherbe esnem könnyebb lesz? Mit csináljak, hogy könnyebb legyen? Az idő nem segített, csak nehezebb lett.

Tapasztalatok?

Köszönöm, hogy végigolvastad.


2016. szept. 24. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Igen konnyebb lesz, mondjuk azt sose ertettem hogy par hetes veteles vagy mondjuk mehen kivuli miert olyan nagy csapas. Az ember nem is ismeri, mar ha megszuletett gyerekrol lenne szo az mas. De hat gondoljon mar bele mindenki hogy ez az egesz megtermekenyites es az hogy aztan 9 honap mulva lesz egy kisbaba mennyire egy bonyolult, erzekeny, torekeny es altalaban veve tokeletes rendszer. Mindenbe csuszik hiba, hiszen tokeletes dolog nincs, vagy megall a fejlodesbe mert elettel osszeegyeztethetetlen vagy jelen esetben rossz helyen tapadt meg stb..stb.. Minek ezen annyit ragodni? Persze rossz nyilvan de ugy ezen porogni mintha az ember anyja lenne vagy valamilyen rokon szerintem tulzas. Van ilyen valamiert igy tortent. Azzal nem lesz mas meg jobb mert ennyire magdra veszed. Nekem is volt 3 vetelesem de nem porogtem rajta tulzottan. El kell fogadni. Inkabb az elo gyerekedre koncentralj, mert amugyis ezzel a hozzaallassal meg csak hatraltatod a kovetkezo jovetelet akinel minden oke lesz es 9 honap mulva a karodban tarthatod. Te sajat magad dongolod megjobban a foldbe es huzod le.
2016. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2,5 éve, több vetélés után. Ne azt számolgasd, hogy mennyi idős terhes lennel. Nekem eszembe se jutott. A húsvét (akkor történt) megvisel, de olyankor elvonulok. Majdnem napra pontosan 2 évre rá összejött, babát várok, de ehhez lelkileg rendbe kellett tegyem magam. Ott van egy gyerkőcöd, akivel foglalkozhatsz es szeretheted. Legyen ő most az első 
2016. szept. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!