Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnénk kisbabát. A kislány...

Szeretnénk kisbabát. A kislányom jelenleg 21 hónapos. Ti mikor kezdenétek el próbálkozni, hogy még kicsi legyen a korkülönbség? Mi számít kis illetve már nagy korkülönbségnek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 24. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
3 év az optimális , szakértők szerint . Ettől kevesebb árt az önállóságának . 4-5 év difi se gond .
2016. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Nalunk kb masfel ev lesz a korkulonbseg nem direkt de igy alakult. Ez kicsi. De kicsi vagy nagy eleg relativ. Kinek mi. 3 evesnel mar jobban megvan a feltekenyseg. Kisebbnel kevesbe.

A nagyobb a differencia amig gyerekek, egyik meg autot tologat masik meg mar fiuzik. Nem feltetlen tudnak osszenonj mert mindig mas szakaszban vannak. Mindnek van pro es kontra. Nektek kell tudni hogy lenne jobb.

2016. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk 1,5 év a korkülönbség köztük. Nem bántam meg, nagyon ragaszkodnak egymáshoz! Igazi jó tesók!
2016. szept. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Előző vagyok. A tesóm és köztem 5 év a különbség. Sosem tudtunk igazán összenőni. Szerintem az már sok.
2016. szept. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk kicsi a korkülönbség 2 fiam között hát nem volt egyszerü az eleje másfél év különbség miatt .

Viszont kislányom és fiaim között 5 év van és remek tesok fiuk ,szeretik hugukat .

2016. szept. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

A ket nagy kozott 27 honap van.

A pici 7evvel szuletett a masodik utan.mar sulis nagytesoi vannak.szeretik nagyon,etetik,jatszanak vele.a nagyokkal sem volt semmi problema.nem volt feltekeny az elso az a masodikra,mindog szerette puszilgatni,razta neki a csorgoket.most,hogy mar Ok idosebbek mostmar vannak vitak.az elso komolyabb,a masodik olyan babalelku.de ettol eltekintve jo tesok.

2016. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem,h mennyire ragaszkodnak majd egymashoz nem a korkulonbsegtol,hanem a szemelyisegtol függ..

Nálunk pár honap híján 3 ev van/lesz a gyerekek között...nekem ez teljesen rendben van...probalkozni meg akkor kezdenek,mikor ugy erzem szeretnek babát,nem tennem fuggove a korkulonbsegtol.

2016. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne a testvérek korkülönbségére hivatkozva válaszd ki mikor szülsz. Valaki kis korkülönbséges babákkal is elvan, a barátnőm meg depressziós lett tőle hogy ez neki sok. Ugyanígy megtörténhet nagy korkülönbségnél is. Valaki azt mondja együtt felnőnek. Szóval ezzel azt akarom mondani hogy azt nézd hogy te hogy bírod jobban.
2016. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

A fiam és a lànyom között 8 év van. Imàdja a hugàt, egész nap vele lenne. Most jön a tesó, nem lesz 1,5 év köztük. Szerintem megoldható lesz ìgy is.


Tényleg 3 évet mondanak ideàlis különbségnek. Ez alatt(főleg 2 év alatt) kis korkülönbségről, 3 év felett ( 4 évtől felfele) nagu korkülönbségről lehet beszélni.

2016. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolut van elonye es hatranya annak hogy kicsi a korkulonbseg,de annak is ha nagyobb.Hogyha kicsi a kulonbseg akkor jobban osszenonek majd,viszont nehezebb lesz,mert meg egyik gyerek sem onallo.Nagy korkulonbsegnel a nagyobb gyerek mar tud segiteni,de kesobb mar nem fog annyira a tesojahoz kotodni,mert masok fogjak erdekelni.Nekem 3 gyerekem van.A ker nagyobb lany,1 ev es ket het van koztuk,imadjak egymast,legjobb baratnok.A harmadik kisfiu,a kisebb lanyom es kozte majdnem 3 ev van,ez is kicsi korkulonbseg.A lanyok imadjak az occsuket,segitenek,jatszanak vele.Most 4,5 es 3,5 es lassan 1 evesek.
2016. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!