Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után az első együttlétr...

Szülés után az első együttlétről irnátok más élmény volt mint szülés elött?

Figyelt kérdés
Vàltozott valami odalent jobb lett a szex vagy rosszabb ?
2016. szept. 25. 06:42
1 2
 1/11 H_Vivien ***** válasza:
48%
Szülés után 6 hétig ugye semmi szex, mert veszélyes. Császárral szültem, utána a vérzés nem tartott túl sokáig, a menstruációm pedig napra pontosan megjött. Mi nem bírtuk ki a 6 hetet, valahogy az 5. héten együtt voltunk a férjemmel. Persze sokkal óvatosabban, mint ahogy mi megszoktuk, mert ugye csak vágtak belül, de semmi gond nem volt. A férjem vigyázott és ugyanúgy élveztük, mint a szülés előtt. Nálunk minden maradt a régiben, ugyanúgy szexelünk mint a terhesség előtt, jóllehet mennyiségben azért van változás, fáradtabb vagyok, mivel van egy roppant aktív kisfiunk aki gondoskodik róla, hogy délelőtt 10 órakor már azon gondolkodjak mikor lesze este :) De szexuálisan minden a régi. A tested visszaáll a régi kerékvágásba pár hét alatt. Terhes vagy már vagy csak tervezitek, hogy jöhetne a baba?
2016. szept. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

En is csaszaros voltam.szoval nalam sem valtozott semmi.

De akik huvelyi uton szultek toluk mar hallottam,hogy jobb lett.

Persze az is gyakori,hogy az elso par alkalom kellemetlen,azert ott lent megiscsak kibujt valaki.esteleg varrtak is.

Baratnomnek par honapig kellemetlen volt a behatolas,de utana mar nem fajt az aktus maga.

Sokat segit ha a parod turelmesebb,tobbet foglalkozik veled,hogy kello keppen felkeszulj,benedvesedj.

2016. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt...betartottuk a 6 hetet, utána az első három próbálkozásnál annyira hogy abba is kellett hagynunk. 7 hónap után lett annyival jobb hogy már csak az első pár perc fájt. Most 13 hónapos a fiam és még most sem az igazi. De én szoptatok még mindig és gyógyszert is szedek a doki szerint ez az oka. Biztos mert amúgy a gátsebem szépen gyógyult. Szóval én csak várom hogy majd jobb legyen, az is elég ha olyan lesz mint volt.
2016. szept. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra azon kìvül hogy ìgy 8 hónappal szülés után sem kìvánom egyáltalán!!
2016. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Màr megszültem természetes szülésem volt ,szakadtam kivül belül igazàból az együtt létekre gondolni se merek ,csak kivàncsisàg hogy mennyire fàj illetve vàltozott valami szex terén?:)jobb lett rosszabb vagy ugyan olyan mint szülés elött!?
2016. szept. 25. 08:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokáig fájt a gátsebem. Nagyon fáradt is voltam/vagyok. Sokáig féltem attól is, hogy pont fel fog kelni a baba. Úgyhogy nem sikerült túl jól az első együttlét sem.
2016. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vákuumos szülés után 3 hónappal mertünk először próbálkozni. Méhszáj is repedt, hüvelyfal minden oldalon, méhsüllyedés, hüvelyfalsérv, hosszú gátseb plusz szakadás kívül is... Hát ordítani tudtam volna, abba is hagytuk.

13 hónap telt el, már nem fáj, csak feszül, de köze sincs a régihez. Nem tudom, lesz-e valamikor.

2016. szept. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam. Valahogy annyira nem kívántam, hogy 3 hónap után volt az első. Nagyon fájt, gondolom a hormonális változások miatt, mintha szűz lettem volna. Pár alkalom után rendeződött, de sajna nem kívánom úgy mint régen 😕
2016. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Azért ez durva hogy erről soha senki nem beszélt sehol hogy utána fájhat, engem nagyon váratlanul ért. Arról nem is beszélek hogy kedvem mennyi van szoptatás és gyógyszer mellett, de hogy fáj is...

2016. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 H_Vivien ***** válasza:
0%
Mindenkit lepontozol, akinek nem fáj úgy, mint Neked és rendben van a szexuális élete? Csak egy kérdés igazából semmi több...
2016. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!