Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék is gyereket meg nem...

Szeretnék is gyereket meg nem is. Melyik a helyes döntés? 25/N

Figyelt kérdés

Szeretnék,mert nem szeretnék öregen szülni.Koromat tekintve most lenne ideális szerintem!

Nem szeretnék mert nem érzem úgy,hogy szükségem lenne még rá és hogy meg-e tudnék birkózni a feladattal.


2016. szept. 30. 09:18
 1/4 A kérdező kommentje:
A párom nagyon szeretne már,lassan egy éve próbálkozunk is de nem jön öössze,ezért is félek hogy kifutunk az időből
2016. szept. 30. 09:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagyd a francba!

Igen is meg nem is......

Ez nem jó.

Babát úgy akarunk hogy szeretnénk és pont.

Ha már most azt irod nem vagy kész a feladatra akkor minek?

Várjál akkor még 1-2 évet addig is sok voz lefolyik a dunán.

2016. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

25 évesen félsz, hogy kifutsz az időből??? Ahhoz még kb van 10 éved... HA 35 lennél, megérteném a félelmed. De 25 évesen???


A legtöbben 25-30 között szülnek, állítólag ez az ideális. Én is a 29. szülinapom előtt 1 hónappal szültem. Nekünk ez így megfelelt. Akkorra terveztük, mert addigra volt meg minden háttér (fizikai, lelki, egzisztenciális).


Hogy lehet úgy gyereket vállalni, hogy tulajdonképpen nem is akarod?????????

2016. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vágysz egy babára, akkor még ne. 25 évesen semmiről nem maradtál még le! Egy kisbaba egy jólműködő párkapcsolatot és egy babára nagyon vágyó anyukát is próbára tesz.
2016. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!