Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Drogozik a párom. Veszélyben...

Drogozik a párom. Veszélyben lehet a kislányom?

Figyelt kérdés
Kilenc hónapos kislányom nem a páromé. Sajnos nem nagyon tudunk hová menni, de félek, hogy baj lesz. Nem agresszív a párom, mégis féltem a lányomat.
2016. okt. 1. 00:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, hogy összejöttél egy drogossal. Nincs hova menni? Van egy 9 hónapos lányod és már összeköltöztetek? Hogy hoztad te ezeket a felelős döntéseket?


Nem tudok mást mondani, oldd meg! Költözz el!

2016. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Mit és mennyit?
2016. okt. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Tök mindegy hogy mit és mennyit! Ne alkudozzunk már, egy felelősségteljes ember semennyit semmiből! Ez a "nem nagyon tudunk hová menni" ez egy kicsit úgy hangzik hogy tudnánk, ha nagyon akarnám, de ahhoz itt kellene hagynom a páromat..

Igen, a 9 hónapos gyereked nincs biztonságban. Ha heroint használ akkor sem és ha füves cigit, akkor sem, mert lehet egyszer rosszkedvében fog marihuánát szívni és még rosszabb kedve lesz és lecsap gyerekestül. Azt meg te sem gondolhatod komolyan hogy vele maradsz és a gyerek majd azt látja hogy "apa" drogozik. Szép minta. Mindenki követ el hibákat, akár ilyen nagyokat is mint te, én sem voltam soha makulátlan. De abban a pillanatban amikor az ember a pozitív tesztet tartja a kezében az egész világnak át kell értékelődnie és onnantól az az elsődleges hogy mi a jó a gyerekemnek.

2016. okt. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Újabb csodás anyuka!

Mi van a gyerek apjával? Az meg iszik,vagy miért nem vagytok együtt ilyen rövid idővel a szülés után?


" Sajnos nem nagyon tudunk hová menni"


Akkor maradtok a pitcsátokon,oszt kész.

2016. okt. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Ez kb olyan mint az ital.

Csak drágább mulatság.

Az italos mellett is veszélyben van a pár meg a gyerek akkor gondolhatod hogy itt is.

Ha nagyon csinálja jobb lenne ha Te jelentenéd fel de előtte költözz el nagymamához, anyához vagy ahova lehet menni oda el kell menni.

Nem lesz okos a párod ha drogozik szépen lerombolja az agysejtjeit és majd munkája sem lesz Ti meg szépen éhen haltok. Majd egy idő után a párod befog képzelni valamit és aszerint fog élni.... ebbe az életbe egy gyerek nem fér bele.

2016. okt. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket beadod a bölcsődébe, elmés dokhozni, kivétel egy olcsó szobát és már meg is van oldva.
2016. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%
Hát nagyon nem mindegy, h9gy mit és mennyit. Mert mondjuk ha bulizás alatt elszív pár spanglit vagy bevesz egy exet az semmit nem jelent.
2016. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó ezek szerint nem vagyunk egyformák. Én, mint családanya annyit sem tolerálnék és ezek alapján választottam párt is magamnak. De hát van akinek van igénye ilyesmire (nekem) és van akinek nincs (neked).
2016. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2%
Gondolom egy sört vagy egy kupica pálinkát sem ihat apa, ha elmegy a barátaival.
2016. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Apa ritkán jár el, de sosem tiltottam. Meccsekre szokott menni, meg időnként a barátokkal összeülnek megisznak egy pár üveg sört, vagy bográcsoznak valamelyiküknél. Bulizni, szórakozóhelyekre nem jár, sem házibulikba mert nem vagyunk már kamaszok, nincs is igénye rá. Egy-két üveg sör a barátokkal vagy vasárnap ebéd előtt egy "kupica" pálinka normális dolog, drogok nálam már nem férnek bele. Semennyi! Nem is mozgunk olyan társaságban eleve.. és mondok valami igazán megbotránkoztatót, képzeld egyikünk sem dohányzik mióta családot alapítottunk!
2016. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!