Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedi ajándékötletek rokongye...

Egyedi ajándékötletek rokongyerkőcöknek, tapasztalt anyukák, apukák, megmondanátok a tutit? : )

Figyelt kérdés

Látogatóba megyek, két kislányt szeretnék megajándékozni, 5 és 10 évesek. Szinte mindenük megvan, így az alap dolgok, mint könyv, társas, plüss, baba, legó, kirakó mind kilőve, valami kevésbé általános ötletekre lenne szükségem.


Előre is köszönöm! :)


2016. okt. 3. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajándéktasak: mehet bele hajgumi, csatt, állatfigurás fürdőhab, kinder tojás, színes ceruza, fésüléskönnyítő, meg ami eszedbe jut.

Az én gyerekeim ilyennek jobban örülnek, mint egy nagynak. És én is, mert többsége fogyó eszköz, és nem lesz belőle megunt kacat a sarokban.

2016. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belépő: játszóház, állatkert, csodák palotája ilyesmi helyekre. Enyémek ennek örülnek a legjobban.
2016. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

névre szóló fadoboz, amibe a "kincseiket" gyűjthetik


[link]

2016. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Ajándéktasak: mehet bele hajgumi, csatt, állatfigurás fürdőhab, kinder tojás, színes ceruza, fésüléskönnyítő"


Köszönöm, de mind pipa. Tudom, ezek példák, de minden ilyen apró csajos cucc megvan otthon, roskadásik a szobájuk, a fürdő, minden.


A névreszóló doboz nagyon cuki, de sajnos, nem sajnos, olyanjuk is van. A belépőket meggondolom, bár minden héten mennek ilyen helyekre. (mozi, állatkert, csopa, mikor hova van kedvük)

2016. okt. 13. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!