Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 hónapos baba mellett műköröm?

10 hónapos baba mellett műköröm?

Figyelt kérdés
Vagy inkább csak gél lakk?
2016. okt. 25. 23:35
 1/4 A kérdező kommentje:
*Szeretnék már valamilyen körmöt csináltatni, de nem tudom melyik a jobb.
2016. okt. 25. 23:36
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mindhárom mellett volt(mai napig van) műkörmöm,terhesség alatt és újszülött baba mellett is.Épített zselé,rövid,kocka forma.Soha semmi gond(megszúrtam,megkarcoltam volna) nem volt.Most rakatnád fel?Szerintem semmi akadálya!
2016. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekemis is volt pipe stilusu es vanis. Nem szedettem le egyaltalan.:) probald ki ezt a stilust. Nagyon szolid kocka megis ives alakja van. Francia stilusban szuper.:) remelem nembaj h ajanlottam
2016. okt. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magamnak csinálom a gél lakkot, az is meg tudja erősíteni a körmöket, és jó hosszúra nő. Ilyen szempontból nincs nagy különbség, de tény, hogy a műköröm tartósabb. Baba mellett ez szerintem fontos szempont, nem kell két-három hetente körmöshöz menni.

Sokan ajánlották nekem is a kocka formát, de én pont azzal akadok fel mindenhol. Egy hosszabb mandula forma nekem kényelmesebb. Elsőre csináltass kockát, és ha nem OK, legközelebb abból tudnak neked más formát reszelni.

2016. okt. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!