Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után a göndör hajam...

Szülés után a göndör hajam kiegyenesedett, járt más is így? Visszagöndörödik?

Figyelt kérdés

A fodrász azt mondta legyek nyugodt mert vissza fog göndörödni. 9 hós a babám és semmi jele, hogy göndörödne...Pedig szép hosszú göndör hajam volt most kb. fele kihullot és teljesen egyenes még csak egy icipici hullám sincs benne:(

Sajnálom mert nekem göndören jobban tetszett és nem kellett beszárítani mert úgy is úgy állt ahogy akart:)

Szerintetek van még remény, hogy valaha visszagöndörödik?


2010. ápr. 27. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, hát az enyém hál isten tökre göndör maradt. Nekem is kihullott a fele, de már kezd helyrejönni.

Még nem is hallottam ilyet:(

Kisfiam lassan 16 hónapos.

2010. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm is így járt, neki egy idő után visszagöndörödött. (pontosan nem tudom mikor) A hajhullás is megáll majd, rendbe jön a szervezet, kitartás!
2010. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom. Nekem baromi göndör, gyűrűs hajam van, és anyukámnak is ilyen volt. 3 évente szült négyünket, és egyre kevésbé lett neki göndör, a 4. után (utánam) már csak nagy hullámok lettek, amik azért víz és pára hatására jobban göndörödnek, de az a régi kezeletlen haj már a múlté.

Kíváncsi vagyok, én hogy járok majd.

35 hetes km

2010. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Az én hajam göndör maradt. Sajnos! Nagyon szívesen cserélnék Veled, mert én utálom.

2010. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Én irigyellek,nekem is göndör a hajam,de szülés után is az maradt.Én mindig egyenesítem.
2010. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm anyukája járt így, neki sosem lett újra göndör...
2010. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem nem volt göndör, sima volt elötte és utána is, de pár árnyalattal sötétebb lett, sokan azt gondolják, hogy befestettem, pedig dehogy! vannak ilyenek, ja és nekem is baromira hullik még a hajam!!! :(
2010. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnál fordítva volt, szögegyenes haja begöndörödött, és bőven hullámos maradt.
2010. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!