Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovuláció utáni menzesz szerű...

Ovuláció utáni menzesz szerű (elég enyhe) görcs mit jelent? Még nem éreztem ilyet?! Az ovulációm 3 napja volt.

Figyelt kérdés
Köszi a választ:)

2016. nov. 5. 21:32
 1/2 A kérdező kommentje:

Fontos infó lehet, hogy babát szeretnénk,aktívan együtt is voltunk/vagyunk.. Nem figyelgetek én semmit. Van már egy gyermekem de nem emlékszem, hogy ilyen lett volna. Sőt akkor még ovus fájdalmam sem volt!

Most viszont mindig minden hónapban elég erősen érzem.

Menzesz szerű görcsöm sokszor még mensi elött vagy közben sem mindig van,nem hogy így a ciklusom 18.napján.

2016. nov. 5. 21:35
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Egy biztos, terhességet nem jelent, mert nincs terhesség ilyenkor. Nekem is szokott lenni ovu napján és utána 2-3 napig. Valami hormonális dolog.
2016. nov. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!