Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet birni az ejszakazas...

Hogy lehet birni az ejszakazast ket gyerekkel? Kicsi korkulonbseg meg a nagyobbik is kell ejjel + a kicsi ket hetes. Apuka mintha nem is lenne, egyfolytaban dolgozik.

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 12:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ugy ertem,hogy alvas nelkul,segitseg tenyleg nincs.
2016. nov. 6. 12:28
 2/12 anonim ***** válasza:
Kinek hogy. Mi egyutt veszeltuk at, bar nem volt kicsi a korkulonbseg, csak neha volt zuros.
2016. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nehezen.

Én rendelném a kaját vagy szomszéd, közel lakó valakinek fizetnék a főzésért, plusz takarításért.

És aludnék, amikor a gyerekek is.

Hétvégén, mikor apuka is otthon, megosztanánk a feladatokat.

2016. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekunk 1 van jelenleg es uton a 2. Ferjem dolgozik es msc-zik es en is msczunk...tanulni 8 utan tudunk,mikor a kislany elaludt....tehat faraszto, de ki lehet birni...nekem Ferjem itt van,segit,detanul is. 2 hetente jarunk haza ott nagyik kotik le a lanykat....szerencsere januar vegen vege lesz ennek.:) tehat kitartast!!!!
2016. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4. Vagyok: szomszed neni vigyaz ra (penzert) amig 1-1 orara bejarunk, de szerencsre nagyon szeretik egymast.
2016. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Előbb kellett volna gondolkodni, nem most aggódni ezen.
2016. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nehezen, de elmúlik. Én is hullaként dőlnék le este, mikor a nagyobbik végre elalszik, de akkor meg kel a kicsi, aki még csak 3 hetes és sokszor dönt úgy, hogy éjjel engem akar boldogítani. :)

De hidd el hamar túl leszel rajta és egyre jobb lesz, csak ezt a kis időt bírd ki.

2016. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nehezen..Nálunk 18 hónap a korkülönbség.Ugyanez, apuka sokat melózott.Megtapasztaltam,h az alvást nem helyettesíti semmi.Minden bajom volt,minden betegséget elkaptam.Nem alvás+ betegség,kimerültem komoly testi tünetekkel.A vasraktáram is totál kimerült..1 hónap alatt nagy nehezen, össze szedtem magam,átértékeltem a dolgokat,fontossági sorrendet állítottam.Az alvás hiánya megmaradt,de több szervezéssel jobb lett a dolog.Amikor már kicsit nagyobbak,ilyen szempontból sokkal jobb,maximum a betegségeknél vagy fent éjjel!

Másrészt mikor a férjem szabadnapos volt,kicsit több feladatot hárítottam rá.Nem olyan nagy dolgokat,csak amit két Kicsivel nehéz pl.nagybevásárlás,vagy én mentem el gyerekek nélkül.Néha a nagyobbat levitte játszótérre,az is sokat számított.

Mostmár 4 és 2,5 évesek,vannak átaludt éjszakáim,sokkal több az erőm,energiám.Össze vannak szokva,sokat játszanak,szeretik egymást.A háztartásban lévő munka könnyebb úgy,ha együtt játszanak,nem unatkoznak,gyorsabban lehet végezni,több idő jut a közös játékra,foglalkozásra!

Szóval fel a fejjel,lesz jobb is,ezt az időszakot túl kell élni valahogy,jól megszervezni!Meríts abból erőt,

2016. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nehezen..Nálunk 18 hónap a korkülönbség.Ugyanez, apuka sokat melózott.Megtapasztaltam,h az alvást nem helyettesíti semmi.Minden bajom volt,minden betegséget elkaptam.Nem alvás+ betegség,kimerültem komoly testi tünetekkel.A vasraktáram is totál kimerült..1 hónap alatt nagy nehezen, össze szedtem magam,átértékeltem a dolgokat,fontossági sorrendet állítottam.Az alvás hiánya megmaradt,de több szervezéssel jobb lett a dolog.Amikor már kicsit nagyobbak,ilyen szempontból sokkal jobb,maximum a betegségeknél vagy fent éjjel!

Másrészt mikor a férjem szabadnapos volt,kicsit több feladatot hárítottam rá.Nem olyan nagy dolgokat,csak amit két Kicsivel nehéz pl.nagybevásárlás,vagy én mentem el gyerekek nélkül.Néha a nagyobbat levitte játszótérre,az is sokat számított.

Mostmár 4 és 2,5 évesek,vannak átaludt éjszakáim,sokkal több az erőm,energiám.Össze vannak szokva,sokat játszanak,szeretik egymást.A háztartásban lévő munka könnyebb úgy,ha együtt játszanak,nem unatkoznak,gyorsabban lehet végezni,több idő jut a közös játékra,foglalkozásra!

Szóval fel a fejjel,lesz jobb is,ezt az időszakot túl kell élni valahogy,jól megszervezni!Meríts abból erőt,hogy van két szép gyermeked,és te vagy nekik a világ közepe!Meg ami nagyon fontos,hogy minden nap legyen egy kicsi más az életedben(olvadás,zenehallgatás,főzés közben egy kis film vagy amit be tudsz iktatni,ez fontos az idegrendszernek!)

Sok erőt és kitartást!!!

2016. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,2szer ment!:)
2016. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!